You are at: Home » Jak prodat a převést virtuální měnu Bitcoin na Paypal

Jak prodat a převést virtuální měnu Bitcoin na Paypal

Author
Last updated on:
Fact Checker
englishchinese Italiain french german russian swedish portuguese dutch spain Turkey Greece Czech Arabic Dnes je to trochu frustrující převést virtuální měnu Bitcoin na americké dolary (USD) a přímo do vašeho PayPal účtu. Zde je jednoduché řešení pro prodej Vaší virtuální měny Bitcoin s Paypal. Pokud dáváte přednost video řešení, můžete pouze sledovat tento návod.

DŮLEŽITÉ: Tento proces zahrnuje více transakčních poplatků, než je obvyklé. To může být platné řešení, protože stoupající hodnota virtuální měny Bitcoin (BTC) to bude kompenzovat. Je pro vás důležité abyste si byl vědom různých transakčních poplatků.

Krok 1 – Otevřete účet VirWox .

Dnes je VirWox jediný web, který umožňuje okamžitý nákup a prodej virtuální měny Bitcoin s PayPal. Pokud nemáte svůj účet, stačí kliknout na odkaz “Ještě nejste registrován?” na levé horní straně.

Register at Virwox

Krok 2 – Vyplňte vaše osobní detaily

Vyplňte vaše uživatelské jméno a e-mailovou adresu. Můžete ponechat název ikonky beze změny.

Krok 3 – Aktivujte váš účet

Po kliknutí na tlačítko “Registrovat”, VirWox vám zašle potvrzovací e-mail. Najděte e-mail (může být náhodně ve složce s nevyžádanou poštou) a klikněte na potvrzovací odkaz v e-mailu.

Krok 4 – Získejte adresu virtuální měny Bitcoin

Nyní budete chtít přesunout Vaší virtuální měnu Bitcoin do VirWox , takže si jí můžete převést později na americké dolary (USD). Na levé straně stránky klikněte na “Vklad”. Přejděte k části “Bitcoin” a získáte Vaší adresu VirWox Bitcoin.

Krok 5 – Převod virtuální měny Bitcoin do VirWox

Nyní budete muset přesunout Vaší virtuální měnu Bitcoin do VirWox pomocí nově získané adresy virtuální měny Bitcoin.

Get Bitcoin address

Krok 6 – Převést Vaší virtuální měny Bitcoin na měnu leone (SLL)

Počkejte, až uvidíte Vaší virtuální měnu Bitcoin ve Vašem účtu VirWox – to trvá asi 1 hodinu a dostanete e-mailem upozornění, když peníze dorazí. Poté, co peníze dorazili přejděte na směnu virtuální měny Bitcoin za měnu leone (BTC / SLL) a prodejte Vaší virtuální měnu Bitcoin za měnu leone (SLL).

Krok 7 – Převést Vaší měnu leone (SLL) na americké dolary (USD)

Nyní přejděte na směnu leone/dolar (SLL/USD) a prodejte Vaší měnu leone (SLL) za americké dolary (USD).

Exchange SLL to USD

Krok 8 – Stáhnout americké dolary (USD) na Váš PayPal účet

Poté, co jste převedli Vaší virtuální měnu Bitcoin na americké dolary, tak si nyní dolary můžete stáhnout do Vašeho PayPal účtu. Klikněte na odkaz “Stáhnout” na levé straně nabídky a zadejte PayPal adresu.

 

Having delved into futures trading in the past, my intrigue in financial, economic, and political affairs eventually led me to a striking realization: the current debt-based fiat system is fundamentally flawed. This revelation prompted me to explore alternative avenues, including investments in gold and, since early 2013, Bitcoin. While not extensively tech-savvy, I've immersed myself in Bitcoin through dedicated study, persistent questioning, hands-on experience with ecommerce and marketing ventures, and my stint as a journalist. Writing has always been a passion of mine, and presently, I'm focused on crafting informative guides to shed light on the myriad advantages of Bitcoin, aiming to empower others to navigate the dynamic realm of digital currencies.

View all Posts by Alexander Reed

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top