You are at: Home » Kupić rzeczy na rynki Bitcoin

Kupić rzeczy na rynki Bitcoin

buy stuff for bitcoin

Kilka dobrych ofert można uzyskać, kupując przedmioty dla Bitcoin bezpośrednio od innych ludzi. Tak długo, jak można podjąć pewne środki ostrożności, zakup na rynku elektronicznym online może być świetny sposób, aby spędzić swój bitcoins.

Jak to działa?

Zakup na rynku za bitcoiny jest tak jak kupno rzeczy na Craigslist lub Ebay za pomocą waluty krajowej. Sprzedawców post reklam w portalu marketplace, opisujące ich elementy, i kupujący kontakt z ofert sprzedającego lub miejsce na liście elementów.

Jeśli elementy, które kupujesz są do pobrania lub wystarczająco małe, aby być wysłane, nigdy spotkać się ze sprzedawcą w osobę. Jeśli szukasz kupić większy przedmiot (samochodowy, nieruchomości, itp.), prawdopodobnie będziesz musiał umówić się na spotkanie, aby spotkać się ze sprzedawcą i sfinalizowania transakcji.

Kto jedzie pierwszy?

Należy wysłać bitcoiny pierwszy? Lub należy sprzedawca wysłać element do Ciebie po raz pierwszy? Jako kupujący Bitcoin są szczególnie narażone na oszustwa ponieważ transakcji Bitcoin są nieodwracalne, a jeśli masz oszukany, to chyba nie sposób, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Thats dlaczego użytkownik powinien tylko dokonywać zakupów od sprzedawców z dobrą reputację, a podczas dokonywania płatności za pomocą usługi escrow. Escrow odbędzie funduszy, aż je zwolnić i oferują jakieś odwołanie, jeśli sprzedający nie dostarcza, co było obiecane.

Za pomocą usługi Escrow

Przy użyciu 3rd party usługa escrow może kosztować opłaty niewielki procent łącznych transakcji, ale pomaga chronić kupujących i sprzedających od oszustów. Usługa escrow, będąc renomowanych i obojętnym 3rd party, obsługuje funduszy i usuwa wszelkie spory, które mogą się pojawić. Większość kupujących i sprzedających nalegać na nowe osoby za pomocą usługi escrow dla oferty. Działa to tak:

 1. Kupujący wpłaca ilość bitcoinów dla elementu z renomowanych 3rd party usługi escrow. Dowodzi to, że mają środków, by zrealizować zakup.

 2. Usługa escrow powiadamia sprzedawcę że bitcoiny zostały złożone w całości. W tym momencie usługa escrow trwa zwykle ich opłaty, (które może być wypłacane przez sprzedawcę, kupującego lub fifty-fifty split przez oba).

 3. Sprzedawca statków lub ręce nad elementami do kupującego.

 4. Gdy kupujący odbiera elementy i bada je, oni kontakt z usługa escrow, aby zwolnić bitcoiny sprzedawcy.

 5. Bitcoiny są wysyłane przez usługę escrow sprzedawcy. Zrobić interes.

Jeśli istnieją jakiekolwiek spory (czyli kupujący twierdzi, otrzymali oni towary zostały uszkodzone, nie jak opisane, lub nigdy nawet przybył), to do usługa escrow, aby go rozwiązać. Jako kupujący należy prowadzić ewidencję ogłoszenie sprzedającego i tego warunku towarów. Następnie wziąć fotografie otrzymanych towarów, więc mogą być dostarczone jako dowody do usługi escrow.

Wykaz rynków Bitcoin

Poniżej znajduje się lista wszystkich renomowanych rynek Bitcoin i miejscu ogłoszenia w Internecie, gdzie można kupić rzeczy z Bitcoin.

Glyde “Po prostu kupować i sprzedawać swoje gry, iPadów, iPhone i więcej”
Opis Glyde jest rynek dla ludzi, sprzedaż i kupno używanych smartfonów, tabletów, gier wideo i innych gadżetów. Sprzedający może wybrać swoich zarobków, które są wycofane w Bitcoin, na konto bankowe, lub za pomocą papieru, sprawdź. Jednak kupujący nie można dokonać zakupów za pomocą Bitcoin, tylko przy użyciu karty kredytowej. Przy sprzedaży towaru, Glyde sugeruje mediana ceny dla towaru i ogranicza maksymalną i minimalną kwotę, którą można o to poprosić.
System aukcyjny
Escrow System
System opinii użytkowników
Opłaty
 • Element zostanie sprzedane, sprzedający uiścić opłatę za 12% na pierwsze 100 zł cena sprzedaży, a następnie 8% opłaty na pozostałą kwotę.
 • Stosuje się opłatę ochrony kupującego do $ 10 opłata do sprzedawców dla elementów, które go jako Niewysłany bez natychmiast anulowane.
Inne uwagi
 • Dodatkowe Glyde zasady dostępne tutaj.
Cryptothrift “Bitcoin i Litecoin Marketplace i serwisu aukcyjnego”
Opis Cryptothrift jest Ebay Bitcoin. Strona aukcji i “Kup teraz” typu sprzedaż i obsługuje płatności Bitcoin i Litecoin.
System aukcyjny
Escrow System
System opinii użytkowników
Opłaty
 • Sprzedający podlega stałej stawki 2,5% ceny towaru lub opłaty transakcji Bitcoin/Litecoin (która jest wyższa).
 • Jeśli używany jest escrow, kupujący płaci dodatkową opłatą 1% na ostateczną cenę towaru.
Inne uwagi
 • Sprzedający musi oferować escrow, kupujący określa, czy chcesz go używać.
Bitcoin ogłoszenia “Największym Bitcoin sklasyfikowane reklamy witryny”
Opis Ogłoszenia Bitcoin jest trochę jak Craigslist Bitcoin. To jest wolna utworzyć konto i listę reklam. Roszczeń witryny nie do policji lub przejrzeć zamieszczone oferty, choć jej warunki stwierdzić, że elementy o charakterze bezprawnym (narkotyki, porno, itp.) nie są dozwolone.
System aukcyjny
Escrow System
System opinii użytkowników
Opłaty Brak.
Inne uwagi
 • Mimo, że witryna ma system zwrotnego informowania użytkownika, zdecydowanie zaleca się użyć 3rd party escrow, podczas dokonywania zakupu.
Bitcointalk rynku Rynku Bitcointalk forum
Opis Na Rynku Bitcointalk jest podforum forum Bitcointalk, który zawiera szeroką gamę towarów, usług i inwestycji. Kupujący uważaj jednak: to podforum został szerzy się z oszustwami w przeszłości, to jest zawsze najlepiej korzystanie escrow, podczas dokonywania zakupu.
System aukcyjny
Escrow System
System opinii użytkowników
Opłaty Brak
Inne uwagi
 • Aby wystawić przedmiot, musisz konto bitcointalk.org.
 • Kupujący są bardzo zachęcał, aby użyć 3rd party escrow system, podczas dokonywania zakupu.
reddit.com/r/BitMarket subreddit “… dla zakupu i sprzedaży praktycznie nic z Bitcoin.”
Opis BitMarket jest subreddit, gdzie użytkownicy mogą dodawać zarówno przedmioty na sprzedaż, jak i elementy, które chcą kupić. Bariery wejścia do listy jest wysoka, choć: konta użytkownika reddit musi być ponad 100 dni i 100 + połączyli komentarz karmy.
System aukcyjny
Escrow System
System opinii użytkowników
Opłaty Brak
Inne uwagi
 • Aby wystawić przedmiot, musisz mieć konto reddit, i musi mieć 100 + połączone komentarz karmy i być ponad 100 dni.
 • Kupujący są bardzo zachęcał, aby użyć 3rd party escrow system, podczas dokonywania zakupu.
 • Po tytuły wyjaśnione:
  • [WTS] = chcesz Sprzedają
  • [WTB] = chcesz kupić
  • [Oszust] = oszust alert
  • [META] = post o BitMarket subreddit: zasady, sugestie, itp.
BitPremier “Rynek Bitcoin luksusowych”
Opis BitPremier jest rynek dla galanteria z bardzo wysokie ceny. Ponieważ jest to przede wszystkim miejsce dla bogatych ludzi Bitcoin do sklepu, ich spis jest bardzo ograniczona.
System aukcyjny
Escrow System
System opinii użytkowników
Opłaty
 • Sprzedający zapłaci opłatę 5% transakcji, gdy element jest sprzedawany.
Inne uwagi Przedmioty ręcznie są weryfikowane przez zespół BitPremier i są ograniczone do następujących:

 • nieruchomości
 • Autos (50 000 USD lub wyższej)
 • Biżuteria i zegarki (5000 USD lub wyższej)
 • Strona główna towarów i podróży ($5000 lub wyższy)
 • torebki i akcesoria (5000 USD lub wyższej)

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top