You are at: Home » Kupić rzeczy z Bitcoin

Kupić rzeczy z Bitcoin

Last updated on:
Fact Checker
shopping with bitcoin

Dokonywanie zakupów przy użyciu systemu Bitcoin jest naprawdę zyskuje na popularności. Nie tylko jest kupowanie rzeczy z Bitcoin naprawdę łatwe, ale coraz więcej kupców akceptuje Bitcoin jako metodę płatności.

Jak kupić rzeczy z kupcem z Bitcoin

Jeśli kupiec lub sklep akceptuje Bitcoin, one zazwyczaj wyświetli pomarańczowe i białe logo Bitcoin lub inne powiadomienia, takie jak “Bitcoin zaakceptowane tutaj”. Może się to wydawać na sklepowej lub w stopce lub strony kasy na swojej stronie internetowej. Jeśli nie jest jasne, jeśli sprzedawcy akceptuje Bitcoin, najlepiej jest po prostu poprosić, jeśli robią.

Podczas dokonywania płatności za towary lub usługi, sprzedawca przedstawi Państwu Cena całkowita i Bitcoin adres do Wyślij płatności do. Kwoty płatności i adres Bitcoin również mogą być wyświetlane jako kod QR, który można skanować z portfela Bitcoin na urządzeniu przenośnym. W przeciwnym razie będziesz musiał ręcznie skopiować i wkleić adres i kwota do portfela Bitcoin, aby dokonać płatności. Bądź ostrożny, gdy ten sposób: Upewnij się, Bitcoin adres i ilości bitcoin są dokładnie poprawne przed uderzenie przycisku “Wyślij”. Transakcji Bitcoin są nieodwracalne!

Wielu kupców wykorzystują procesor płatności (np. Bitpay lub Coinbase) do obsługi płatności przychodzących. Oznacza to, że zostaniesz przekierowany do innej strony internetowej, która będzie wyświetlana wartość adresu i płatności Bitcoin.

Znalezienie partnerów handlowych, które akceptuje Bitcoin

 • spendabit.co – Wyszukiwarka produktów można kupić z Bitcoin. Mam prawie 2 miliony produktów dostępnych z ponad 15 Bitcoin wspieranie kupców (takich, co wyzywaja jak Newegg, Overtstock.com i TigerDirect.com).

 • coinmap.org — międzynarodowej Mapa lokalizacji fizycznych, które akceptuje Bitcoin. Z ponad 5000 kupców wymienionych coinmap.org jest de facto witryny, aby znaleźć cegły i zaprawy sklepach.

 • Dział handlu na Bitcoin wiki — ogromną listę Bitcoin przyjmowania usług zorganizowane według kategorii. Istnieje również listy i mapy fizycznychsklepów, które akceptuje Bitcoin.

Kupić rzeczy od innych ludzi na rynek Bitcoin

Rynki Bitcoin łączyć ludzi, którzy chcą bezpośrednio do innych ludzi za bitcoiny sprzedać ich posiadłości. Są one zasadniczo jak Craigslist i Ebay dla Bitcoin. Spójrz na listę rynków Bitcoin do znalezienia oferty między osobami na rzeczy, które chcesz kupić.

Kupić rzeczy na Amazon

Mimo, że Amazon.com nie akceptuje Bitcoin, można nadal używać Bitcoin kupić rzeczy z nimi. Purse.IO pozwala na zakup przedmiotów z Amazon.com z Bitcoin zlecając komuś zrobić rzeczywiste zakupu dla Ciebie (tzn. z własnej karty kredytowej lub debetowej) i zamówienia wysłane na Twój adres. W zamian że osoba otrzymuje ilość bitcoinów, która może być równa lub mniejsza niż cena zamówienia (możesz wybrać procent rabatu). Purse.IO działa jako dostawca programu exchange i escrow dla nabywców i spenders. Aby uzyskać lepsze wyobrażenie o tym jak to działa, kasy ten film:

Inną opcję zakupu rzeczy na Amazon jest zakup karty upominkowej, przy użyciu systemu Bitcoin (patrz poniżej).

Kupić karty upominkowe z Bitcoin i używać ich w głównych detalistów

Tych dostawców online prezent karty będą sprzedawać karty upominkowe dla Bitcoin. Ale oni nie statek się fizyczne karty upominkowe do Ciebie. Zamiast tego można pobrać lub uzyskać pocztą elektroniczną “eGift karty”, które będzie unikatowy numer, który daje pewną ilość sklepu kredytowej. Niektórzy dostawcy karty upominkowe mają aplikacje mobilne, które wyświetlić kod kreskowy reprezentujących karty kupione.

Możesz eGift karty do zakupu rzeczy online lub w sklepie. Podczas dokonywania zakupu w trybie online z kartą podarunkową, wystarczy skopiować i wkleić numer podczas składania zamówienia. Podczas sprawdzania się w sklepie, można mieć kasy Skanowanie kodów kreskowych na aplikacji mobilnej lub podać numer do kasy i je ręcznie wprowadzić je do swojej ewidencji.

 • Gyft — Gyft może być k. Staszewski / popularny prezent karty sprzedawcy. Sprzedaż kart upominkowych dla ponad 200 sprzedawców (czyli Amazon.com, Target, Walmart) dla Bitcoin i oferują 3% punktów programu nagród, które można użyć na kolejny zakup karty upominkowej.

 • eGifter — eGifter również ma duży wybór sprzedawców (CVS, Bass Pro Shops, Gamestop) i oferuje również program bezie punktów 3% w przypadku płatności przy użyciu systemu Bitcoin.

 • Cryfter — akceptuje różnych kryptowaluty eGift karty. Karty są oferowane dla sprzedawców detalicznych, takich, co wyzywaja jak Apple, Fandango i Hulu.

 • GiftCardBTC — sprzedaje tylko Amazon karty upominkowe dla Bitcoin.

 • Karty upominkowe Bitcoin — australijski prezent karty sprzedawcy oferty dostawców, takich, co wyzywaja jak Google Play, Dymocks i Bunnings magazynu.

Głównych firm, która akceptuje Bitcoin

 • Dell.com – największym rynkiem online czy akceptuje Bitcoin (tej pory). Dell.com sprzedaje elektroniki i komputerów z różnych dostawców. Niestety płatności Bitcoin są dostępne tylko dla klientów z USA. Dell.com rozpoczął przyjmowanie Bitcoin na 18 lipca 2014 r. przez Coinbase.com.

 • Hustler.com — zakresie pasażerskiego transportu zbiorowego dziesięć głównych rozrywki dla dorosłych rozpoczął akceptuje Bitcoin dla członkostwa, począwszy od dnia 10 lipca 2014 r. przez GoCoin.

 • Newegg — online sprzedawcy sprzętu komputerowego, oprogramowania i elektroniki zaczął akceptować Bitcoin na 1 lipca 2014 r. przez Bitpay.

 • 1800Flowers — online kwiatowy i prezenty 1800flowers.com detalista rozpoczął przyjmowanie Bitcoin na 1 lipca 2014 r. przez Coinbase.

 • Expedia — firma okno online travel, Expedia zaczął akceptować Bitcoin na Czerwiec 11, 2014 przez Coinbase.com.

 • Jubilerzy stroiki — dziesięć łańcuch Biżuteria North Carolina podstawie rozpoczął przyjmowanie Bitcoin na 10 rzeczni 2014 r. przez Coinbase.com.

 • TigerDirect — sklep internetowy ze sprzętem elektronicznym, z siedzibą na Florydzie, rozpoczął przyjmowanie Bitcoin na styczeń 23, 2014 przez Bitpay.

 • Overstock.com — Overstock.com stał się pierwszym głównych Interenetowy czy akceptuje Bitcoin na 10 lutego 2014 r. przez Coinbase.com.

Podatków (w Stanach Zjednoczonych)

Niedawno w Stanach Zjednoczonych, IRS oświadczył że Bitcoin jest traktowane jako właściwość, nie waluty, dla celów podatkowych. Oznacza, że wszelkie gospodarstw Bitcoin są przedmiotem podatku od zysków kapitałowych, nawet jeśli używasz ich do dokonania zakupu. Więc jeśli uzyskane swój bitcoins w cenie $ 100 od BTC, a następnie dokonać zakupu za pomocą bitcoins, gdy są one warte $200 na BTC, po dokonaniu dochodowego zysków kapitałowych $ 100 od BTC. Tak, jeśli koszt zakupu 1 BTC, i miał odbyła się do tego Bitcoin na ponad rok, to zawdzięczam 15 dolarów podatku od zysków kapitałowych (15% w przypadku papierów wartościowych ponad rok).

To powinno być interpretowane jako porady prawnej lub instrukcji, skontaktuj się z prawnikiem podatku za to.

Więcej o kupowanie rzeczy z Bitcoin

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top