You are at: Home » Inwestowanie z Bitcoin

Inwestowanie z Bitcoin

Author
Last updated on:
Fact Checker
to the moon

Możliwości inwestycyjne Bitcoin są dostępne poza po prostu spekulacje na kurs Bitcoin. Podczas gdy wiele Bitcoiners wybrać się do kupna i sprzedaży bitcoinów i zysk z ekstremalnych zmian kursu wymiany (ryzykowne, ale często lukratywny strategia), inni wybrać bezpośrednio inwestować ich bitcoinów w przedsięwzięcia biznesowe i papierów wartościowych z nadziejami zarabiać bitcoin zysków i dywidend. Strategia ta może być nawet bardziej ryzykowne i bardziej dochodowe niż spekulacji sam.

Dlaczego warto inwestować z Bitcoin?

Bitcoiny są dużo jak gotówka: Kiedy masz je w portfelu, są one w pilota, a saldo Twojego portfela nie rosną, aż Kupię lub zarobić więcej z nich. Ale w przeciwieństwie do środków pieniężnych, czyli na konto bankowe, tych bitcoins, które posiadasz nie są zarabiać odsetki. Pomysł, aby umieścić niektóre z nich do dobrego wykorzystania w formie inwestycji i zarobić trochę więcej z pasywnego dochodu strumienia wydaje się naturalny. Ponieważ kryptowaluty zapewniają prawie beztarciowy wartość transferów, inwestycje i Bitcoin w rzeczywistości może być bardzo dobry mecz. Flipside jest, że inwestycje są ze swej natury ryzyka, to tym bardziej prawdziwe w Bitcoin przestrzeni. Gdy inwestujesz w przedsięwzięcie, ryzykujesz utratę inwestycji, planów biznesowych nie powiodło się lub wręcz nadużyć.

W rzeczywistości dość wcześnie w historii bitcoina możliwości do inwestowania w różne projekty Caldwella i obietnica wspólnego był zawsze, że inwestorzy dostanie więcej niż to, co zainwestował. Niektóre z tych inwestycji, okazało się dobre możliwości dla swoich akcjonariuszy, ale wielu nie powiodło się i ich inwestorzy stracił większość lub wszystkie z ich bitcoins.

Ważne jest, aby uświadomić sobie, że inwestycje w obszarze Bitcoin są bardziej ryzykowne niż swoje akcje zwykłe lub inne opcje na świecie regulowanym pieniądze. Jak Bitcoin, sam wiele przedsięwzięć wokół niego są w dużej mierze nieuregulowanymi i istnieje niewiele drodze regresu, jeśli inwestycja powinna kolei złe. Upewnij się, że użytkownik potwierdza, że, gdy zdecydują się zainwestować swój bitcoins.

Jeśli rozważają inwestycje z bitcoinów, dlatego koniecznie należy starannie rozważyć ryzyko. W każdym razie nigdy nie inwestuj więcej niż można sobie pozwolić stracić, ponieważ nawet podobno bardzo niskie ryzyko inwestycyjne nadal niesie ze sobą ryzyko awarii. Również nigdy nie inwestować wszystkie swoje bitcoinów. Jest mądry, aby osiedlić się na pewnego odsetka gospodarstw łącznych możliwych inwestycji. Dokładny rysunek oczywiście zależy od twój wartość, zobowiązań i powinowactwo swoje ryzyko, ale jako ogólne wskazówki należy trzymać się 10% lub mniej całkowitej gospodarstw.

Jak działa Bitcoin inwestycji

Bezpośrednie inwestycje

Inwestycje bezpośrednie jest jednym, gdzie dać swój bitcoins bezpośrednio do omawianego przedsiębiorstwa, który utrzymuje konta wszystkich inwestorów i jest bezpośrednio odpowiedzialny za spłatę samych inwestycji. Zaletą jest, że nie strony trzecie są zaangażowane, w tym samym czasie takie podejście sprawia, że odkrycie wartości rynkowej prawie niemożliwe, ponieważ akcji z obrotu jest skomplikowane.

Centrum zabezpieczeń wymiany

Wymiana zabezpieczeń jest centralnej platformy, gdzie inwestycje są oferowane inwestorom. Akcje są notowane otwarcie, co ułatwia określenie bieżącej ceny rynkowej projektu. Idealnie wymiany zabezpieczeń również wykonuje niektóre kontrole nad nowymi projektami, zanim są one wymienione, aby potwierdzić ich prawdziwość. Minusem jest to, że samej wymiany prezentuje inny zakładający się od ryzykiem, ponieważ nie tylko mieć aby zaufać venture, inwestujesz w, możesz również trzeba zaufać, że platforma nie dostać okradziony lub po prostu znika.

Rzeczywiście taka wymiana okazały się dość zawodne. Garstka pojawia się i znika, a każdy pozostawił mnóstwo zły inwestorów w wyniku jego zamknięcia. Ponadto wiele fałszywych projekty pojawiły się na różnych platformach, udowodnienie wstępnej kontroli wątpliwe w najlepszym.

W chwili obecnej istnieje tylko jeden interesującej wymiany zabezpieczeń: Havelock inwestycji. Havelock rozpoczął jako platformę do Kanady, ale teraz jest włączone w Panamie, głównie po to, aby uniknąć oskarżenia przez USA władze. Upewnij się, zrozumieć skutki prawne, zwłaszcza, jeśli jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych, przed kontynuowaniem.

Zdecentralizowane

Ze względu na historię ostatnich scentralizowanych zabezpieczeń wymiany i bitcoiny z natury rozproszonego charakteru wolę utworzenia platformy wymiany, które są jak zdecentralizowanej w Bitcoin, wkrótce pojawił się. Dwóch głównych rywali są teraz Mastercoin i Counterparty, oba oferują sposób, aby zrealizować zamówień za pomocą blockchain bitcoina. Oba są również stosunkowo wcześnie w procesie ich rozwoju i nie są jeszcze gotowe do użycia przez szerszej publiczności.

Nawet jeśli takie zdecentralizowane programu exchange należy wystarczająco dojrzałe i ustanowić siebie jako realne rozwiązanie dla Bitcoin inwestycji w przyszłości, jest niezbędne do zrozumienia, że nie są albo nieomylny. System rozproszony wymiany nie może zagwarantować, że strona na drugim końcu umowy będzie honorować swoje obietnice na przykład, oni jedynie usunąć ryzyko osób trzecich, że obecnie centralnej wymiany.

Jak znaleźć dobrą inwestycją

Znalezienie dobrego inwestycji jest czasochłonne zadania, w obszarze Bitcoin, jak w systemie tradycyjnym pieniądze. Jeśli nie jesteś gotów do dokładnego zbadania możliwych inwestycji, jesteś prawdopodobnie lepiej zainwestować w ogóle. Zawsze praktyce należytej staranności i upewnij się, że wiesz dokładnie, co otrzymujesz.

Że mając na uwadze powyższe, identyfikowanie dobra inwestycja jest nie wyraźna nacięcie nauka. Istnieje wiele wskaźników, które narażają złych inwestycji jako takie, ale pozorny brak złych sygnałów absolutnie nie gwarantuje dobrą inwestycją. Oceniają również musi być elastyczna i dostosować się do zmieniających się okoliczności. Innymi słowy może wyglądać jak dobry venture postawić pieniądze dziś, może być zły inwestycji, jutro i na odwrót.

Solidną inwestycję musi zawsze mieć jasny i realistyczny biznesplan. Do czego zostaną wykorzystane inwestorów bitcoins? Jak będą się zysku i jak inwestorzy kaucja? Są to kluczowe pytania i jeśli ktoś chce monety dla projektu, ale nie może odpowiedzieć na ich wystarczająco, możesz powinny przebywać. Zawsze z zastrzeżeniem biznes planu wyboru twarda rzeczywistość i uważaj na fakt, że podmioty, którzy chcieliby, aby dać im swój bitcoins mają silną tendencję do malowania możliwości w bardzo dobrym świetle, nawet jeśli nie planujesz oszustwa.

Upewnij się, jasno zrozumieć inwestycji i poważniejszych venture. Wziąć swój czas na niezbędne badania, a także słuchać krytyków inwestycji, zwłaszcza, jeśli ich opinia jest sprzeczne z własnych. Nie wierz wszystkie informacje publikowane przez venture w wartości nominalnej, zazwyczaj działają przede wszystkim w ich własnym interesie, na dobre i na złe. Jeśli mają nierozwiązane pytania lub nie są dość jasne, na działania niektórych części przedsiębiorstwa, trzymaj się z dala. Niektóre typowe objawy złe inwestycje:

  • Niejasne lub nierealne biznes plan

  • Nierzetelne lub nieznanych osób

  • Brak know-how dla projektu

  • Good to be true

  • Oznaki ponzi systemu

Gdzie można znaleźć możliwe inwestycje

Oprócz wymienionych platform handlu inwestycji często są przedstawiane w papiery wartościowe sub sekcji Bitcoin forum. Istnieje wiele wątpliwe ofert można znaleźć tam, być ostrożny i sumienny. Inne ciekawe miejsca do dyskusji są BitcoinStocks subreddit i kanał IRC #bitcoin aktywa.

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a Bitcoin enthusiast with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top