You are at: Home » Satın almak malzeme ile Bitcoin

Satın almak malzeme ile Bitcoin

Last updated on:
Fact Checker
shopping with bitcoin

Bitcoin ile alışveriş yapma gerçekten popülerlik kazanıyor. Sadece Bitcoin ile şeyler gerçekten kolay satın alıyor ama daha fazla ve daha fazla tüccar Bitcoin bir ödeme yöntemi olarak kabul eden.

Nasıl Bitcoin ile tüccar bir şeyler satın

Bir tüccar veya dükkan Bitcoin kabul ederse, onlar genellikle turuncu ve beyaz Bitcoin logo veya diğer haber Bitcoin kabul “buraya” gibi gösterir. Bu bir vitrin veya altbilgi veya ödeme sayfası kendi web sitesinde görüntülenebilir. Tüccar Bitcoin kabul ederse belirsiz ise, sadece onlar yapmak isteyin, en iyi bahistir.

Mal veya hizmet için ödeme yaparken, tüccar bir toplam fiyat ve ödeme göndermek için Bitcoin adresini sunacağız. Bitcoin adresi ve ödeme tutarı da taşınabilir bir aygıtta Bitcoin cüzdanlı tarama QR kod olarak görüntülenebilir. Aksi takdirde, el ile kopya/adresi ve bir miktar ödeme yapmak için Bitcoin cüzdanını hamur gerekir. Bunu yaparken dikkatli olun: Bitcoin adres ve bitcoin miktarı “Gönder” düğmesine basarak önce tam olarak doğru olduğundan emin olun. Bitcoin hareketleri geri alınamaz!

Birçok tüccar gelen bir şekilde ödeme işlemek için bir ödeme işlemci (gibi Bitpay veya Coinbase) kullanmaktadır. Bu Bitcoin adresi ve ödeme tutarı görüntüler başka bir Web sitesine yönlendirilebilirsiniz anlamına gelir.

Bitcoin kabul tüccarlar bulma

 • spendabit.co — Bitcoin Ile satın alabilirsiniz ürünleri için bir arama motoru. Yaklaşık 2 milyon ürün kullanılabilir 15 Bitcoin destekleyici tüccarlar (superoksid Newegg, Overtstock.com ve TigerDirect.com)’den fazla var.

 • coinmap.org — Bitcoin kabil fiziksel konumlar uluslararası bir haritası. 5. 000′ den fazla tüccarlar listelenen coinmap.org Bims ve harç Mağazalar bulmak için defacto sitedir.

 • Ticaret bölümü Bitcoin wiki — çok büyük hizmetleri kabil Bitcoin listesini kategoriye göre düzenlenmiş. Ayrıca bir listesi ve Bu Bitcoin kabil fiziksel depolarıHaritası bulunmaktadır.

Bitcoin satış alanı’nda diğer insanlardan şeyler satın

Bitcoin pazarları doğrudan diğer insanlara Bitcoins için onların mal satmak isteyenler bağlayın. Temelde Craigslist ve Ebay için Bitcoin gibi onlar. Kişiden kişiye bir anlaşma satın almak istediğiniz şeyler bulmak için Bitcoin pazarları listeye bir göz atın.

Amazon üzerinde şeyler satın

Her ne kadar Amazon.com Bitcoin kabul etmez, Bitcoin in onlardan satın almak için kullanmaya devam edebilirsiniz. Purse.io başkasının fiili satınalma için (yani kendi banka veya kredi kartı ile) yaptığınız ve senin adrese sevk emri var. alarak öğeleri Bitcoin ile Amazon.com üzerinden satın almanızı sağlar. Buna karşılık, o kişi hangi-ebilmek var olmak eşit veya daha az (iskonto yüzdesini seçmek için olsun) sipariş fiyatı, bitcoins, bir miktar alır. Purse.io harcama yapan ve alıcılar için exchange ve escrow sağlayıcısı olarak davranır. Daha iyi bir fikir almak için nasıl çalıştığını, bu video çıkış:

Amazon üzerinde şeyler satın almak için diğer seçenek Bitcoin (aşağıya bakın) kullanarak bir hediye kartı satın almaktır.

Hediye kartları ile Bitcoin satın almak ve onları büyük perakendeciler de kullanmak

Bu online hediye kartı sağlayıcıları satacak hediye kartları Bitcoin için. Ama onlar size fiziksel hediye kartları dışarı gemi yok. Bunun yerine, indirebilirsiniz veya “sadece belli bir mağaza kredi vermek benzersiz bir sayı olacak eGift kartları”, e-postayla olsun. Bazı Hediyelik kart sağlayıcıları satın alınan eGift kartınız temsil eden bir barkod görüntülemek mobil uygulamalar var.

EGift kartları online veya mağaza içi şeyler satın almak için yapabilirsiniz. Ne zaman bir eGift kartı ile bir çevrimiçi satın alma, sadece Kopyala/sayısı kullanıma alma işlemi sırasında Yapıştır. Ne zaman içinde-stok kontrol, kasiyer tarama barkod mobil uygulaması üzerinde var veya kasiyer vermek belgili tanımlık sayı ve onları el ile onların kayıt girmek.

 • Gyft — Gyft en popüler Hediyelik kartı satıcı Tim olabilir. Onlar Bitcoin için 200′ den fazla perakendeciler (Amazon.com, hedef, Walmart) hediye kartları satmak ve sen-ebilmek CE senin sonraki hediye kartı satın doğru bir % 3 puan ödül programı sunuyoruz.

 • eGifter — eGifter de perakendecilerin (CVS, Bass Pro dükkan, Gamestop) büyük bir seçim vardır ve Bitcoin Ile öderken aynı zamanda bir % 3 puan ödül programı sunmaktadır.

 • Cryfter — eGift kartları için çeşitli cryptocurrencies kabul eder. Kartları Apple, Fandango ve Hulu gibi perakendeciler için sunulmaktadır.

 • GiftCardBTC — sadece Amazon hediye kartları Bitcoin için satıyor.

 • Bitcoin hediye kartları — Google oyun, Dymocks ve Bunnings ambarı gibi satıcıları Sünen bir Avustralya hediye kartı satıcı Tim.

Bitcoin kabul Binbaşı şirketler

 • Dell.com — Bitcoin (şimdiye kadar) kabul etmek en büyük online pazar. Dell.com elektronik ve bilgisayar çeşitli satıcılardan satıyor. Güney kısım ki, Bitcoin ödemeler sadece ABD müşterileri tarafından kullanılabilir. Dell.com Bitcoin üzerinde 18 Temmuz 2014 Coinbase.comüzerindenkabil başladı.

 • Hustler.com — bu büyük yetişkin eğlence yayımcı üzerinde 10 Temmuz 2014 GoCoinIlebaşlayan üyelikleri için Bitcoin kabil başladı.

 • Newegg — bilgisayar donanım, yazılım ve elektronik için büyük bir online perakendeci Bitcoin 1 Temmuz 2014 yolu Ile Bitpaytarihinde kabul başladı.

 • 1800Flowers — online çiçek ve hediye perakendeci 1800flowers.com başladı Bitcoin 1 Temmuz 2014 yolu Ile Coinbasetarihinde Kabil.

 • Expedia — bir online seyahat rezervasyonları şirketi Bitcoin üzerinde 11 Haziran 2014 Coinbase.comüzerindenkabil Expedia başladı.

 • Şelalesi kuyumcular — bu Kuzey Carolina göre mücevher zinciri Bitcoin üzerinde 10 Haziran 2014 Coinbase.comüzerindenkabil başladı.

 • Oyun — Bitcoin üzerinde 23 Ocak 2014 Bitpayüzerindenkabil Florida, merkezi bir online elektronik perakendeci başladı.

 • Overstock.com — Overstock.com Bitcoin üzerinde 10 Ocak 2014 Coinbase.comüzerindenkabul etmek için ilk büyük online perakendeci oldu.

Vergiler (ABD’de)

Son zamanlarda Amerika Birleşik Devletleri’nde, IRS ilan etti o Bitcoin özellik, değil vergi amaçlı para birimi olarak kabul etmektir. Eğer onları satın almak bile kullanıyorsanız bu herhangi bir Bitcoin Holding sermaye kazancı vergisi tabi olduğu anlamına gelir. Yani senin bitcoins BTC başına 100 $ bir fiyata elde edilen ve ne zaman onlar’BTC başına 200 $ değerinde bitcoins kullanarak bir şey satın almadan, sermaye kazançları gelir BTC başına 100 $ yaptık. Yani 1 BTC satın alma maliyeti ve sen o Bitcoin için bir yıldır düzenlenen, sermaye kazancı vergisi (bir yıl boyunca düzenlenen menkul kıymetler için % 15) 15 $ borçlusun.

Bunun için bir vergi avukatı yasal tavsiye veya talimat, iletişim gibi bu yorumlanmamalıdır.

Bitcoin ile malzeme satın alma hakkında daha fazla bilgi

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top