You are at: Home » Jak wysłać bitcoiny z portfel papieru

Jak wysłać bitcoiny z portfel papieru

example paper wallet

An example paper wallet from the interwebs.

Dzisiaj mamy zamiar dowiedzieć się, jak bezpiecznie wysyłać bitcoins, które znajdują się na Twój portfel papieru. Dokładniej rzecz biorąc mamy zamiar powiedzieć, co robić, i wtedy będziesz wiedzieć, jak to zrobić.

Aby spędzić funduszy w portfelu papieru, należy:

Wysyłaniem bitcoinów z portfel papieru można podsumować w kilku krokach:

 1. Wyciągnięcie po ścieżce (lub importu) klucz prywatny portfel papieru do portfela oprogramowania.

 2. Wysyłać bitcoins, przy użyciu oprogramowania portfela na adres odbiorcy.

Bitcoins, który wysyłasz muszą być nadawane jako nowej transakcji przez internet. Transakcja zostanie następnie dodany do blockchain, który bitcoins, który wysyłasz na adres odbiorcy Bitcoin. Jest to, jak Bitcoiny są przenoszone.

Ale nie chcesz wydawać wszystkich bitcoinów na mój portfel papieru

Nie musisz się, jeśli nie chcesz. Część z nich można wysyłać do kogo, a resztki kwoty będą przechowywane w portfelu oprogramowania. Twój portfel papieru będą wyczerpane wszystkich funduszy, nawet, jeśli możesz wydać tylko niektóre swój Bitcoins.

Ale, można wykonać dodatkowy krok i wysłać resztki kwotę z powrotem do portfela papieru (choć dla bezpieczeństwa, może chcesz wygenerować nowy portfel papieru i wysłać je do tego jednego zamiast).

Lub można po prostu umieścić bitcoiny z portfela papieru do portfela oprogramowania bez wysyłania ich nikomu. Decyzja jest Twoja.

Ważne rzeczy do rozważenia

Ładowanie bitcoins na portfel papieru jest łatwe — wystarczy wysłać je na adres portfel papieru. Ale ich wydatków może być ryzykowne, jeśli wykonane nieprawidłowo. Importowanie/zamiatania kluczy prywatnych lub niewłaściwie nieporozumienie, co robisz może doprowadzić do częściowej lub całkowitej utraty swój bitcoins.

Upewnij się, że rozumiesz:

 • Importowanie vs. zamiatania, a portfel papieru: Jeśli nie znasz jeszcze różnica, odwiedź link po lewej stronie. To ważne wiedzieć, czy należy importować lub zamiatać portfel papieru i dlaczego. Śmiało — będziemy czekać.

 • Sprawdź swoje działania: Zaleca się sprawdzić, czy każdy krok procesu odbywa się prawidłowo. Podczas dokonywania transakcji w Bitcoin, takich jak otrzymywanie lub przekazywanie funduszy, można sprawdzić każdy krok za pośrednictwem blockchain, aby upewnić się, że co myślałeś, że to rzeczywiście się stało. Kilka narzędzi online w tym celu są blockchain.info, blockr.ioi blockexplorer.com. Te strony internetowe mają pole wyszukiwania, gdzie można można Wklej klucz publiczny (vel Bitcoin adres) z Twojego portfela papieru, i transakcji i całkowite saldo zostanie wyświetlony.

 • Być bezpiecznym: Zawsze pamiętaj, aby zachować klucz prywatny, bezpieczny i bezpieczne. Klucz prywatny portfel papieru nigdy nie powinien być udostępniony; służy do spędzenia funduszy z portfela papieru. Ale klucz publiczny może być udostępniane osobom trzecim; jest to, jak ty i inni wysyłać bitcoins do portfela papieru.

Jak spędzić swój portfel papieru Bitcoins

1. dostać portfel papieru

Pierwszym krokiem jest aby mieć twój portfel papieru w pobliżu — potrzebujesz dostępu do materiałów na niej napisane. Twój portfel papieru składa się z pary kluczy publicznych i prywatnych, które są wyświetlane w postaci długiej sekwencji liczb i liter, i odpowiadające im kody QR (kwadraty wszystkie kropki w nich). Poniżej jest przykład portfel papieru generowane przy użyciu bitaddress.org:

Demonstrational Bitcoin paper wallet.

Masz dwie opcje, aby uzyskać bitcoins od twój portfel papieru do portfela oprogramowania; Zeskanuj kod QR lub ręcznie wpisz ręcznie sekwencji liter i cyfr. Kody QR po prostu wyświetlić klucz publiczny i prywatny, jako oddzielne obrazy, które może odczytywać i przetłumaczone przez kamerę lub kamery. Oczywiście skanując kod QR jest łatwiejsze niż wpisywanie w kilka liter i cyfr.

Wiele Bitcoin portfel klientów i usług zapewnienia, zbudowany w skanowania kodu QR i wyświetlić funkcjonalność. Ale jeśli Twój portfel nie może zeskanować kod QR, można pobrać autonomicznych aplikacji skanującej kody QR. Te aplikacje automatycznie umieścić adres zeskanowane do Schowka na komputerze (lub urządzenia), tak, że można wkleić do aplikacji Portfel.

2. sprawdzić saldo w portfelu papieru (opcja)

Jeśli chcesz sprawdzić, ile Bitcoiny są na Twój portfel papieru po raz pierwszy, skanowania/Wklej lub wpisz adres portfela papieru (będzie on oznaczony jako “Bitcoin adres” lub “Load & Sprawdź”) w explorer usługi blockchain jak Blockchain.info, blockr.iolub blockexplorer.com. Uważaj, aby nie przypadkowo skanowanie klucz prywatny! Pojawi się aktualne saldo swój portfel papieru.

3. załadować klucz prywatny do oprogramowania klienta portfela poprzez Import lub wyciągnięcia po ścieżce

Poniżej znajdują się przykłady przy użyciu portfela web Blockchain.info (import/sweep), Electrum klienta (import/sweep) i klienta Bitcoin Core (tylko import). Jeśli używasz innego portfela klienta lub usługi, powinny być stosunkowo podobne kroki opisane poniżej.

 • Przykład #1: Blockchain.info Web portfel usług (Import lub wyciągnięcia po ścieżce)

  W tym przykładzie portfel papieru jest przywożone i ogarnęła, za pomocą usługi Portfel Blockchain.info’s web. Po pierwsze musisz otworzyć konto Blockchain.info portfel i przejdź do “Import / Export”. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się za darmo.

  Przejdź do zakładki “Import / Export”.

  Tutaj możesz wpisz lub Wklej klucz prywatny portfel papieru (np. Jeśli użyto samodzielny skaner QR) w polu tekstowym i naciśnij “Dodaj klucz prywatny”. Lub kliknij “Skanuj z kamery” do skanowania kodu QR przy użyciu kamery internetowej.

  Wybrać, jaki rodzaj prywatnego importu kluczy, które chcesz wykonać.

  Blockchain.info daje możliwość importowania lub zamiatać portfel papieru. Upewnij się, że rozumiesz różnicę. Ogólnie zaleca się zamiatać portfel papieru zamiast importowania.

  Zostanie wyświetlony monit czy zaimportować lub zamiatać.

  Po zakończeniu tego procesu należy zobaczyć dodawane do salda konta Blockchain.info salda w portfelu cały papier. Te Bitcoiny są teraz gotowi wydać przechodząc na zakładkę “Wyślij pieniądze”, wpisując adres odbiorcy Bitcoin, kwoty, i klikając “Wyślij płatności”.

  Może teraz niszczyć lub bezpiecznie przechowywać portfel papieru.

 • Przykład #2: Electrum klienta (Import i wyciągnięcia po ścieżce)

  W tej sekcji przedstawiają za pomocą Electrum importować klucz prywatny portfel papieru, a następnie wykonując wewnętrznego omiecenie zaimportowany klucz prywatny do innego klucza prywatnego. Jeśli nie masz Electrum zainstalowany, można go pobrać tutaj.

  Przedstawione poniżej są kroki przy użyciu wersji Mac (w wersji systemu Windows będzie taka sama). Najpierw Otwórz Electrum, a następnie przejdź do portfel > klucze prywatne > Import, jak pokazano poniżej:

  Nawigacja do Electrum w funkcji importowania klucza prywatnego.

  Jeśli Twój Electrum portfel jest szyfrowane, pojawi się monit z okno dialogowe hasła. Wprowadź hasło, aby kontynuować. Następujące pojawi się okno z prośbą o listę kluczy prywatnych do zaimportowania. Electrum zapewnia nie skanera kodów QR, trzeba będzie skanowanie klucz prywatny portfel papieru sobie i wklej go w oknie lub po prostu wpisz ją w:

  Okno, aby wkleić lub wpisać klucz prywatny portfel papieru.

  Naciśnij przycisk “Importuj”, aby kontynuować.

  Electrum prywatny import klucza sukcesu okna.

  Twojego portfela papieru będą teraz dostępne w swoim Electrum portfela, gdzie jesteś wolny wydać je gdziekolwiek. W tym momencie, klucz prywatny portfel papieru tylko zostały zaimportowane i nie ogarnęła.

  Aby wykonać wyciągnięcie po ścieżce, Otwórz zakładkę “Odbierz”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na adres prywatny klucz, tylko zaimportowane, kliknij przycisk “Wyślij z” jak na obrazku poniżej:

  Inicjujący omiecenie klucz prywatny.

  Wybierz adres odbioru, który posiadasz, aby wysłać monety do kopiując i wklejając adres z “Odbierz” w zakładce Electrum. Wprowadź w pełną równowagę portfel papieru, minus opłata minimalna 0,0001 Górnika BTC. Już teraz minimalna opłata wynosi 0.0001 BTC — na przykład 0,001 BTC został zaimportowany z portfela papieru, tak tylko 0.0009 BTC mogą być wysyłane ze względu na opłaty dla kopalń.

  Wybór miejsca do wysyłania funduszy.

  Kliknij przycisk “Wyślij” — klucz prywatny portfel papieru teraz została zmyta jego bitcoinów jak obecnie znajdują się na różnych klucz prywatny w Electrum portfel. Można to zweryfikować, sprawdzając wartość widnieje obok pozycji zaimportowany klucz prywatny w Electrum teraz jest zero.

  Bitcoiny portfela papieru można wydać teraz przechodząc na zakładkę “Wyślij”, wprowadzając adres odbiorcy Bitcoin, kwota, kwota opłaty, a kliknięcie przycisku “Wyślij”.

  Opcjonalnie: Usuwanie portfel papieru zaimportowany klucz prywatny

  Po potwierdzeniu klucza prywatnego ma wartość zero i wyciągnięcia po ścieżce została w pełni potwierdzona w blockchain, opcjonalnie można usunąć klucz prywatny portfel papieru importowanych z Electrum. Może to zrobić, jeśli chcesz ponownie użyć Twój portfel papieru jako chłodni i nie ma klucz prywatny, leżących na komputerze — Jeśli komputer jest coraz hacked, klucz prywatny nie będzie tam osobie atakującej ukraść. Ponadto adres portfela importowanych papieru nie mogą być odzyskane przy użyciu Electrum portfela nasion — tak jeśli wszelki bitcoiny kiedykolwiek są wysyłane do tego klucza prywatnego, zbijesz portfel papieru i jeszcze nie przeprowadzono Podręcznik Electrum kopia zapasowa portfel, tych bitcoins zostaną utracone na zawsze.

  Jeśli zdecydujesz się to zrobić, należy sprawdzić, że wewnętrzne oczekujące sweep jest w pełni potwierdzone i ma ikonę zielony znacznik wyboru obok niej i nie ikonę koła zębatego i że klucz prywatny ma wartość zero, przed usunięciem klucza prywatnego z portfela. Może to potrwać godzinę.

  Czekać na wewnętrznym oczekiwaniu sweep potwierdzone na blockchain i sprawdź wartość zero, pozostałe

  Po wewnętrznym oczekiwaniu sweep jest potwierdzone zielony znacznik wyboru obok niego, można teraz bezpiecznie usunąć klucz prywatny z Twojego portfela.

  Usuwanie zaimportowany klucz prywatny, raz ogarnęła

 • Przykład #3: Bitcoin Core klienta (tylko import)

  W tej sekcji przedstawiono sposób użycia Bitcoin Core importować klucz prywatny portfel papieru.

  Otwórz aplikację klienta Bitcoin Core w Mac (kroki będą takie same dla klienta Windows Bitcoin Core). Upewnij się, że klient jest w pełni zsynchronizowany z łańcuchem bloków Bitcoin. Może potrwać do kilku dni synchronizacji blockchain od początku. Jeśli nie chcesz czekać tak długo, proszę użyć “cienki” lub “opartych na sieci web” portfel jako szczegółowe przykłady #1 i #2.

  W klienta Bitcoin Core kliknij przycisk Pomoc i okno debugowania, zilustrowane poniżej:

  Otwierając okno debugowania w Bitcoin Core i weryfikowanie blockchain jest synchronizowane.

  Zostanie otwarte osobne okno; Upewnij się, “konsoli” wybrana jest zakładka. Jeśli Twój portfel Bitcoin Core jest szyfrowane i ma hasło trzeba będzie odblokować portfela tymczasowo, aby importować klucz prywatny. Za pomocą poniżej polecenia będzie odblokować Twój portfel dla 900 sekund.

  walletpassphrase "YOUR PASSPHRASE" 900

  Za pomocą konsoli tymczasowo odblokować Twój portfel na 15 minut (w razie potrzeby).

  Teraz odblokowany rdzeń Bitcoin portfel, można importować klucz prywatny portfel Bitcoin papieru, wydając następujące polecenie.

  importprivkey YourPaperWalletPrivateKey "OPTIONAL LABEL"

  Należy zauważyć, że “OPCJONALNĄ etykietę” nie jest wymagane, i nie jest używany w przykładzie poniżej.

  Aby importować klucz prywatny portfel papieru za pomocą konsoli.

  Podczas wykonywania polecenia importprivkey, to będzie trwać od 2 do 15 minut w zależności od szybkości działania komputera. Dlatego długo czekać bo klienta Bitcoin Core jest skanowanie całego blockchain uzyskanie transakcji i salda klucza prywatnego. Podczas tego procesu Bitcoin Core do zawieszania. Gdy importowanie zostanie zakończone, zobaczysz wiersz polecenia zwrotu.

  Wyświetlono wypełnionego papierowy portfel prywatny import klucza konsoli.

  Powinien zostać wyświetlony funduszy z portfela papieru, dodane do salda portfela Bitcoin Core. Twój portfel papieru Bitcoiny mogą spędzać przechodząc na zakładkę “Wyślij”, wprowadzając adres Bitcoin odbiorcy w polu “odbiorca”, etykieta, kwotę i klikając przycisk “Wyślij”.

  Pamiętaj, że tylko po wyżej Przewodnik importuje klucz prywatny do Bitcoin Core, jeśli chcesz wykonać omiecenie prywatnego przy użyciu Bitcoin Core trzeba będzie zrobić używać poleceń “listreceivedbyaddress” i “sendfrom”.

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top