You are at: Home » Top Siedem sposobów tożsamości może być powiązany adres Bitcoin

Top Siedem sposobów tożsamości może być powiązany adres Bitcoin

Author
Last updated on:
Fact Checker
Bitcoin address + web site = no guy fawkes

Kluczem do utrzymania Twoich transakcji Bitcoin od uniemożliwiającej użytkownikowi jest, co uniemożliwia innym poznanie, których adresy są Twoje. Jeśli starasz się zachować anonimowość (lub bardziej precyzyjnie, pseudonimem) z Bitcoin, Czytaj dalej, do najczęstszych sposobów osób prawdziwej tożsamości są zawsze skojarzone z ich adresami Bitcoin. I starają się ich unikać.

Warto również sprawdzić Przy użyciu Bitcoin anonimowo na inne najważniejsze wskazówki i porady.

1. publikowanie nazw i adresów Bitcoin Online

Kto zna Twój adres: ktoś w Internecie

Gary has received over 71 BTC to this address.

To jest nie myślenia i jest najczęstszym sposobem posiadania adresu Bitcoin jest objawione. Wielu ludzi w Internecie publicznego wyświetlania adresów Bitcoin z ich nazwy dołączonych do niego w nadziei, że inni będą je wysyłać bitcoins. Kilka przykładów:

  • Pisanie bloga osobiste użytkownika z prawdziwym nazwiskiem na niego i księgowania adresów Bitcoin dla darowizn.

  • Na forum i oddanie Bitcoin adres w podpisie post za pomocą swojej prawdziwej tożsamości.

  • Uruchomienie witryny sieci Web za pomocą adresu Bitcoin gdziekolwiek na niego i rejestracji nazwy domeny internetowej użytkownika z prawdziwym nazwiskiem.

Niestety po opublikowaniu tej wiedzy staje się dostępne dla każdego połączenia z Internetem. Określonych adresów Bitcoin są łatwe do wyszukiwania wyszukiwarki. I dzięki rzeczy jak Google Cache i Sposób Back Machine, to prawdopodobnie będzie tak na zawsze.

2. handel Bitcoins na walutę krajową na giełdzie

Kto zna Twój adres: wymiany

Mt. Gox kept tabs. And then they were leaked.

Prawie każdego programu exchange, który obsługuje waluty narodowe (fiat) jest przedmiotem regulacji, dzięki czemu klienci mogą potwierdzić swoją tożsamość, podając skany ich dowody tożsamości, prania pieniędzy banku sprawozdań i rachunków. Chyba, że fałszywe typy dokumentów, wymiany wiedzieć dokładnie, kim jesteś i bezterminowo zachować te rekordy. Będzie skojarzony z wszystkich przychodzących i wychodzących transakcji Bitcoin na konto programu exchange, co może wskazywać własność wszelkie adresy związane z tych transakcji.

3. kupowanie rzeczy z Bitcoin

Kto zna Twój adres: kupiec i/lub płatności procesor

Let’s hope Bitpay never gets chummy with the IRS.

Ujawniając, kim jesteś po dokonaniu zakupu przy użyciu systemu Bitcoin nie można łatwo uniknąć. Odbiorca płatności Bitcoin może zidentyfikować adres nadawcy, a także Zmień adres, że Twój klient wysyła dodatkowe bitcoinów. Chyba że kupujesz do pobrania towarów cyfrowych, zwykle musisz podać nazwę i adres wysyłki.

Jeśli kupiec wykorzystuje procesor płatności jak Coinbase lub Bitpay, adres nadawcy nie może być ujawnione do sprzedawcy, ale procesor płatności będzie z pewnością prowadzenia dziennika szczegóły transakcji i dane osobowe.

4. za pomocą cienkiego klienta lub hostowanej portfel

Kto zna Twój adres: Administratorzy serwera

The Electrum thin client doesn’t hide your Bitcoin addresses from SPV servers.

Cienki klient nie masz lokalną kopię łańcucha bloków, więc one kwerendy pojedynczy serwer SPV, które. Te kwerendy ujawnić wszystkich adresów Bitcoin, które należą do cienkiego klienta, a także adres IP, do kogo działa serwer SPV. Podczas gdy cienkich klientów mają zdolność do maski, których adresy są Twoje korzystanie z filtrów bloom, najbardziej cienki klient nie jest wystarczająco je wykorzystać.

Hostowanych portfele mają pierwszej ręki znajomość adresów Bitcoin, ponieważ portfelu znajduje się na ich serwerach. Wszelkie dodatkowe informacje, które podajesz do nich (takie jak numer telefonu, lokalizacji lub adresu e-mail) można także zaoferować wskazówki do swojej prawdziwej tożsamości.

Obu tych rodzajów portfeli wyciek, Twój adres IP oraz adresy do stron trzecich. Twój adres IP nie może natychmiast ujawnić swoją prawdziwą tożsamość, ale może służyć do pomóc odkryć go.

5. przy użyciu Bitcoin bez VPN/Tor

Kto zna Twój adres: Twój usługodawca internetowy (ISP)

They like to watch (your internet traffic).

Bitcoin nie ma wbudowanego szyfrowania, jeśli chodzi o transakcje radiofonii i telewizji w jego sieci P2P. Kiedy klient przekazuje transakcji przez sieć, przechodzą one przez serwery bramy usługodawcy w postaci zwykłego tekstu. Usługodawcy mogą przechwytywać i analizować ten ruch, a następnie określić, które z tych transakcji należą do adresu IP (w porównaniu do tych transakcji, które są tylko przekazywanie). Transakcje, które należą do Ciebie po raz pierwszy pojawią się w sieci za pośrednictwem adresu IP, różnicując je z transakcji, które już zostały rozpropagowane przez inne węzły. A następnie adres IP może służyć przez usługodawcę internetowego do wyszukiwania Twojej osobistej tożsamości — mają go na plik od kiedy zapisałeś się do ich usług.

Przy użyciu Bitcoin z szyfrowanego VPN lub Tor można skutecznie maskują swój prawdziwy adres IP, pomaga oddzielić ruch Bitcoin od Ciebie.

6. za pomocą Blockchain.info i Pissing Off Roger Ver

Kto zna Twój adres: ktoś w Internecie

Roger Ver, “Bitcoin Anioł inwestor & Ewangelista”, raz, wydany, nazwę i adres klienta BitcoinStore.com na forum publicznymi następnie używany jego uprawnienia administracyjne na Blockchain.info do wyszukiwania adresu IP tej osoby, numer telefonu i innych danych osobowych za pomocą klienta Bitcoin adres — z których zakończył się, pisał na forum jak również. Dlaczego? Ponieważ BitcoinStore przypadkowo zwrócona dodatkowych 50 dolarów warte bitcoinów na klienta, a klient nie zwraca dodatkowe monety. Roger jest właścicielem BitcoinStore.com. Przypuszczalnie czuł księgowania danych klienta pomoże identyfikowania klienta do innych handlowców… a może to było się tylko wynik.

Na wynos tutaj jest to, że osoby mające dostęp do informacji osobistych i Bitcoin adres można wybrać je opublikować za każdym razem, gdy im się podoba.

7. tatuaż widoczny w adresie Bitcoin

Kto zna Twój adres: ktoś kto zrobi zdjęcie lub odcina swoje ramię

A tat that gets you paid.

Na początku 2014 roku człowieka ze stanu Waszyngton miał jego adres publiczny tatuaże na przedramieniu w postaci kodu QR. Nie jest jasne, czy kiedykolwiek udało się uzyskać kod QR do skanowania (nie). Ale jeśli to działa, będzie miał wygodny sposób uzyskania zapłaty w osoby z bitcoinów. I to będzie wygodniej dla każdego, kto widzi go w koszuli z krótkim rękawem wiedzieć, ile dokładnie ma się Bitcoin adres.


So… Kto inny może wiedzieć?

Nawet, jeśli łącze między Tobą a Bitcoin adres zarejestrowania się tylko przez jeden kupiec, admin na serwerze lub wymiany właściciel, to może nie zawsze zatrzymać ten sposób. Rekordy serwera mogą być posiekany i przeciekły do Internetu. Funkcjonariuszy organów ścigania, można użyć wezwania, nakazy sądowe i NSL’s potajemnie zmusić tych usług, aby przekazać swoje rekordy. Lub niektóre przeciwnik przydałby się dobry old fashioned szantaż aby dostać w swoje ręce na niektóre Dzienniki serwera soczyste.

Dodatkowo, to teraz wiadomo, że potężny rząd agencji (* kaszel * Witam tam NSA * kaszel *) są przechwytywanie i odsyłaniu masy i ilości ruchu w Internecie. Więc chyba Ci z Tora lub połączenia sieci VPN do szyfrowania ruchu internetowego, prawdopodobnie już wiesz, możesz użyć Bitcoin, ile monet masz i chcesz je wydać na skarpety alpaca. Dziwak.

Znacie inne sposoby że Bitcoin użycia można przypisać do czyjejś tożsamości? Skontaktuj się ze mną. Zobaczymy, jeżeli będziemy je wrzucić na ten tutaj liście.

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a Bitcoin enthusiast with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top