You are at: Home » Przy użyciu Bitcoin anonimowo

Przy użyciu Bitcoin anonimowo

shadowy figure smoking

Wszystkie transakcje Bitcoin są przechowywane w finansach publicznych, o nazwie blockchain. Dane przechowywane w każdej z tych transakcji obejmuje kwotę płatności bitcoin i Bitcoin adresy nadawcy i odbiorcy (między innymi). Ponieważ każda transakcja używa bitcoiny z wcześniejszych transakcji blockchain jest danych publicznych, co płatności Bitcoin posiada prześledzenia historii, który mogą być oglądane przez każdego.

Adresów Bitcoin nie są same związane z osobą lub podmiotem. To dlaczego Bitcoin jest często nazywany pseudonimem lub pseudo-anonimowe. Jednak tożsamości danej osoby może być związana z Bitcoin adres za pomocą innych środków. Gdy to nastąpi, jest możliwe do ustalenia, że osoba transakcje do tyłu i do przodu przez historię blockchain. Naruszenie jednego anonimowość można odkryć całą historię transakcji Bitcoin indywidualnego.

Ale jak jest adres powiązany z osobą? Stowarzyszenia występuje najczęściej, gdy ludzie publikują ich nazwy wraz z online ich adresów Bitcoin. Ale istnieje wiele innych sposobów (spójrz na Top Siedem sposobów Your tożsamości może być powiązana z Bitcoin adres). Po dokonaniu stowarzyszenia, strony z wystarczająco dużo determinacji, czasu i zasobów może analizować blockchain i określić, ile bitcoiny ma indywidualny, jak otrzymują je i jak je wydać.

Aby użyć Bitcoin anonimowo, środki ostrożności należy podjąć aby zapobiec związane z transakcjami i adresy swojej prawdziwej tożsamości.

TL; dr; Bitcoin nie jest anonimowy — ale może być anonimowy, jeśli jesteś ostrożny.

Użyj nowy adres dla każdego przychodzącego transakcji

Pierwszym i najprostszym krokiem jest użycie nowy, nieużywany adres dla każdej transakcji przychodzących. Po prostu generowania nowego adresu i go używać, aby otrzymać płatność pomaga ukryć łączne saldo Twojego portfela Bitcoin. Jeśli Każda płatność, którą otrzymasz idzie na inny adres, który posiadasz, a następnie tych Bitcoiny są rozłożone w wiele adresów, a nie będą przechowywane w duże ryczałt pod jednym adresem. To sprawia, że znacznie trudniejsze dla kogoś poznać własne bitcoiny ile posiadasz, ponieważ większość klientów Bitcoin nie ujawniają publicznie, który dotyczy Ciebie, gdy otrzymasz płatności.

Jednak te adresy mogą być publicznie powiązanych ze sobą, gdy wysyłasz pieniądze. Jeśli całkowita ilość transakcji, który wysyłasz jest większy niż kwota masz pod jednym adresem, a następnie sald kilka adresów muszą być połączone jako dane wejściowe do osiągnięcia całkowitej kwoty transakcji. Po tej transakcji jest przechowywany w blockchain, to wskazuje, ale nie koniecznie udowodnić, że te poszczególne adresy wejściowe były własnością jeden podmiot. Jeśli tożsamość użytkownika nie został skojarzony z żadnym z Twoich adresów, anonimowość nadal należy przede wszystkim bezpieczny.

Ale jeśli masz już kilka transakcji związanych do nazwę, może być najlepiej rozpocząć zupełnie nowy portfel, który jest poświęcony użyciu Bitcoin anonimowo i przenieść swój bitcoins na nowy portfel, uruchamiając je za pomocą miksera. Oddzielanie anonimowy portfel i zwykłego portfela — nie wysyłaj monety między nimi bez użycia miksera.

Również warto zauważyć, że Bitcoin transakcji zawsze spędzają pełną kwotę przechowywane w adresie. Oznacza to, Jeśli wysyłasz 1 bitcoin z adresu, który zawiera 2 bitcoins, ekstra 1 bitcoin zostaną uwzględnione w transakcji, ale są przesyłane do jednego z własnych adresów. W najprostszej postaci zmiana będzie wrócić do oryginalnego adresu, ale to ma poważną wadę że będzie wyraźnie widoczny adres, na który należał do strony otrzymującej. Z tego powodu większość Bitcoin portfele automatycznie utworzyć nowe adresy zmiany otrzymywać resztki swoich transakcji. Te zmiany adresów może pomóc maska, która naprawdę była zamierzonym odbiorcą transakcji.

TL; dr; Wygenerować nowy adres dla każdej płatności, będziesz otrzymywać — pomaga ukryć całkowitego salda Bitcoin.

Unikaj cienkich klientów i hostowanych portfele

Prawie wszystkie nieszczelności cienkich klientów , których adresów możesz posiadać do niezależnie od serwera prosty weryfikacji płatności (SPV) łączą się. Cienki klient nie przechowywać blockchain lokalnie. Zamiast tego że zapytanie jednego serwera SPV dla transakcji, które mogą obejmować adresy w portfelu. Podczas, gdy ta funkcja jest o wiele bardziej wydajny i szybki niż analizowania blockchain lokalnie, kompromis jest, że każdy Bitcoin adres własnej jest przekazywane do serwera SPV.

Kilka cienkich klientów, takich jak Multibit, mają możliwość korzystania bloom filtry w celu ukrycia których adresy posiadasz żądając dodatkowych transakcji, które nie dotyczą Twojego portfela. Jednakże Multibit obecnie sprzyja efektywności nad prywatności i nie wykorzystują filtry bloom anonimizacja adresu. Electrum Cienki klient nie używa filtrów bloom w ogóle, więc tak jak Multibit, dowolny serwer połączyć wie każdy adres, który posiadasz.

Obsługiwanych klientów są jeszcze gorsze pod względem anonimowość. Wszystkie publiczne i prywatne klucze znajdują się na 3rd party, własnych serwerów, więc jest to banalne dla operator do których adresów Bitcoin. Dodatkowo wszelkie inne informacje przekazane do usługi wiąże się z Twoich adresów Bitcoin i można dotrzeć przez podmioty świadczące usługi.

Te rodzaje portfele zrobić to łatwe dla SPV operatora serwera lub administrator usługi nie tylko wiedzieć, których adresów Bitcoin jest właścicielem, ale również powiązać je z Twoim adresem IP. Operator może potencjalnie publikować informacje, może być posiekany i info, skradziony, lub ich może być zażąda lub NSL miał zapewnić dzienniki do organów ścigania lub rząd.

Jest jedną z podstaw Bitcoin nie mając zaufania każdej innej strony. Pod względem anonimowość najlepiej jest używać pełnego klienta Bitcoin Bitcoin-Qt lub zbrojownii przechowywać całą blockchain lokalnie.

TL; dr; Cienkich klientów i hostowanej portfele przeciek, który zaczepia Cię własne — zamiast tego użyj pełnego klienta jak Bitcoin-Qt lub zbrojowni .

Bitcoin i adres IP

Rozpoczynając transakcji na twoim komputerze, Bitcoin klient wysyła dane niezbędne do innych klientów, skutecznie radiofonii i telewizji transferu Bitcoin do sieci. Bitcoin nie szyfruje jego ruch, co oznacza Twój dostawca usług internetowych, właściciel z publicznych hotspotów WIFI są przy użyciu lub NSA można zajrzeć do transakcji i określić swoje Bitcoin równoważy przy niewielkim wysiłku. Na Zaawansowane strony trzeciej jest całkowicie możliwe, zebrać dużo danych o przeprowadzonych transakcji do ujawnienia tożsamości użytkowników Bitcoin w dużych.

Jeśli zapotrzebowanie na anonimowość gwarantuje, że przeciwdziałanie identyfikowalności IP, należy podłączyć do sieci Bitcoin poprzez warstwę anonymizing jak Tora lub wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Tora

Pobierz Tor z oficjalnej strony, zainstalować klienta Tora i upewnij się, że jest uruchomiona. Następnie przejdź do ustawień sieciowych klienta Bitcoin i ustawić połączenie SOCKS proxy, adres 127.0.0.1 (znany również jako “localhost”) poprzez port 9050 (standardowy port Tora) lub 9150 (Jeśli zainstalowano paczki Tora z przeglądarką). Tor jest naturalnie wolniejsze niż bezpośrednie połączenie internetowe, więc jeśli chcesz skonfigurować pełnego klienta do użycia przez Tora, to byłby dobry pomysł, aby najpierw pobrać blockchain bez Tora, a następnie użyj Tor przy każdym wysyłaniu transakcji.

SIECI VPN

Poza tym Tor jest również możliwe, aby korzystać z sieci VPN , aby ukryć swój adres IP. Ale to przychodzi z zastrzeżeniem, że muszą ufać dostawcy VPN nie do logowania lub ujawnić swoje transakcje. Większość dostawców VPN zapewniają konfiguracji lub aplikacji, które automatycznie trasy wszystkich ruchu internetowego za pośrednictwem ich usługi, więc nie jest konieczne przeprowadzenie dodatkowych konfiguracji na komputerze klienta Bitcoin.

Użyj sieci publicznych (WIFI), dodatkowa warstwa anonimowości

Podczas publicznej WIFI jest używany poza Tor lub VPN, kolejną warstwę zabezpieczeń jest dodawany do anonimowości. Domu usługodawców internetowych zbierać nazwy, adresy i inne dane osobowe klienta, gdy klient zarejestruje się w usłudze. Twoja tożsamość jest powiązana bezpośrednio swój adres IP i niezależnie od internet ruchu można wygenerować za pośrednictwem połączenia internetowego.

Publiczny WIFI nie wymaga można podać swoje dane osobowe, aby połączenie z Internetem, co czyni go bardziej trudne dla Twojej aktywności być wstecz do Ciebie. Istnieją jednak jeszcze inne rzeczy do rozważenia. Twój MAC przemawiać będą najprawdopodobniej rejestrowane przez podmiot publiczny WIFI, który może służyć do identyfikacji komputera. Większość systemów operacyjnych pozwalają na podszyć prawdziwy adres MAC karty sieciowej przez generowanie i używanie losowy adres MAC zamiast. Powinno to nastąpić za każdym razem przed podłączeniem do publicznej sieci WIFI. Należy również rozważyć inne sposoby, w którym może powiązać swoją tożsamość do połączenia takich jak:

  • kamery bezpieczeństwa w obszarze

  • przy użyciu tej samej lokalizacji WIFI na cykliczne i uznawane przez pracowników

  • za pomocą karty kredytowej na zakup towarów w lokalizacji

  • przeglądania niezaszyfrowane witryn, które możesz mieć już przekazywane dane osobowe do

Pamiętaj, że zalecane jest, aby utrzymać wszystkich publicznych ruchu WIFI zaszyfrowany z Tora lub VPN.

TL; dr; Ukryj ruch internetowy Bitcoin używają Tora lub VPN. Użytku publicznego WIFI jako dodatkowy środek.

Jak uzyskać Bitcoins anonimowo

Choć jest możliwe anonimowy bitcoiny później zbiciu łańcucha tożsamości, która łączy Cię z monet, najlepszym sposobem, aby zachować anonimowość jest nie po to, aby mieć swoje poświadczenia związane z transakcji Bitcoin w pierwszej kolejności.

Jeśli możesz kupić bitcoins na giełdzie, są nieuchronnie związane na swoje imię. Większość wymiany wymagają weryfikacji Twojej tożsamości poprzez skanowanie identyfikatora rządu Konieczne może również dostarczyć skanów rachunki lub wyciągów bankowych, aby udowodnić swój adres fizyczny. Ponadto wiele wymiany akceptują tylko transfery waluty krajowej za pośrednictwem rachunku bankowego lub karty kredytowej, dalsze potwierdzające Twoją tożsamość i pozostawiając ślad papieru, która jest łatwe do śledzenia. Raz można zapewnić wymianę wypłaty Bitcoin adres wysłać swój nowo zakupione bitcoins, że adres jest połączony do nazwy w rekordach wymiany. Te rekordy mogą przeciekły, opublikowane lub zgłoszony przez funkcjonariuszy organów ścigania.

TL; dr; Bitcoin wymiany wymagają dokumentów i rachunków bankowych, które udowodnić, kim jesteś. Ich uniknąć.

Kupić Bitcoins osobiście

Najlepiej kupić bitcoins w sposób anonimowy jest spotkać się twarzą w twarz z ktoś gotów sprzedać bitcoins na fizyczną gotówkę. Istnieje wiele stron internetowych, gdzie można znaleźć ludzi do handlu, ale najbardziej popularne witryny jest LocalBitcoins. Aby pozostać anonimowy, należy podjąć następujące środki ostrożności:

  • Nie zawierają żadnych informacji, które mogłyby posłużyć do identyfikacji użytkownika. Nie, zapewniają prawdziwe nazwisko, adres e-mail, numer telefonu lub adres fizyczny.

  • Jeśli musisz podać swój numer telefonu lub używać telefonu do koordynowania meetup handlu, dostać telefon palnika. Są one tanie i można kupić za gotówkę.

  • W zależności od potrzeb anonimowość możesz chcieć używać połączenia anonimowego Internetu, takich jak Tor, dostęp do LocalBitcoins i konto e-mail wyrzucane.

  • Znajdź sprzedawcę, który jest chętny do handlu bitcoinów za gotówkę.

  • Opisz sprzedającego historia i informacje zwrotne otrzymali od innych klientów, nie handlu z nowych sprzedawców.

  • Spotkanie w miejscu publicznym dobrze wypełnione. Może przyda się pieszo lub rowerem do lokalizacji, aby uniknąć konieczności Twojego pojazdu lub jego numer identyfikacyjny zidentyfikowane. Jeśli musisz jechać do lokalizacji, park w znacznej odległości, lub spadek przyjaciel off i można odebrać.

TL; dr; Bitcoiny kupować osobiście od nieznajomego z fizycznych środków pieniężnych są wysoce anonimowy.

Kupić Bitcoins gotówką na poczcie

Anonimowe przelewy mogą być również wysyłając fizycznych pieniędzy pocztą lub z niektórych dostawców płatności, takich jak MoneyPak. W takim przypadku sprzedawca dostarczy adres korespondencyjny i można oczekiwać, aby spakować i wysłać płatność do nich. W zależności od warunków porozumienia sprzedawca może wymagać do Wyślij płatności po raz pierwszy, lub mogą one uzgodnić, miejsca do bitcoinów w depozycie. Dla dodatkowego bezpieczeństwa również możesz wysłać pakiet listem poleconym, ubezpieczyć przesyłkę lub wymagany podpis na dostawy. Jeśli masz ubezpieczenie pakiet, można rozważyć biorąc wideo lub zdjęcia zawartość pakietu, aby udowodnić swoją wartość w przypadku utraty lub kradzieży pakiet usług pocztowych.

Jeśli nie chcesz podać adres zwrotny na opakowaniu, to będzie najprawdopodobniej być zwisający przy usług pocztowych dla dalszej kontroli (być może przez psy RTG lub narkotyków). To także nie należy używać adresu zwrotnego, który nie istnieje, ponieważ pakiet, również zostanie usunięta. Również, jeśli przesyłka nie zostanie dostarczona i nie można wysłać do Ciebie, fizycznych pieniędzy oczywiście zostaną utracone.

Dodatkowo, wielu sprzedawców wolą używać PGP/GPG zaszyfrowane komunikacji, tak, że ich adres korespondencyjny jest ujawnił tylko dla Ciebie i nigdy nie są przechowywane na serwerach usługi w postaci zwykłego tekstu. To może wypłat do instalacji PGP/GPG na twoim komputerze, reklamować, że jego obsługi i podać swój klucz publiczny.

TL; dr; Bitcoiny zakupione za pośrednictwem środków pieniężnych wysyłane za pośrednictwem poczty są nieco anonimowy, choć adres zwrotny (jeśli istnieje) będzie wiadomo, że sprzedawcy.

Kup bitcoiny z Bankomatu

Coraz więcej bankomatów Bitcoin są wyświetlane. W niektórych jurysdykcjach proszą o wiele informacji identyfikacyjnych, zanim można kupić żadnych monet, ale inni są całkowicie anonimowe i po prostu wygenerować portfel papieru lub przekazać na adres bitcoinów po karmieniu im trochę kasy. Jeśli znajdziesz takie ATM Bitcoin, byłyby dobrym wyborem, aby uzyskać bitcoins, anonimowo i bez większego kłopotu, nawet jeśli trzeba zapłacić powyżej bieżącej ceny rynkowej — ale są one rzadkie.

Pracy w trybie online

Innym sposobem, aby uzyskać Bitcoins anonimowo jest zdobycie ich z pracy w trybie online. Są jednak dużo ofert pracy raczej zacienione, zawsze wykonywać należytej staranności, przyjmując inną pracę i pozostać anonimowy to oczywiście nigdy nie trzeba ujawnić swoją prawdziwą tożsamość do Twojego pracodawcy.

Subreddit reddit’s Jobs4Bitcoins jest dobrym miejscem do poszukiwania pracy, które płacić bitcoinów. Oferty pracy powinien być oznaczony z [zatrudnianie] i to do Ciebie, aby nawiązać kontakt, gdy znajdziesz coś, co lubisz. Można oczywiście również reklamować swoje rynkowe umiejętności z post, należy oznaczyć go z [FORHIRE].

Coinality jest dobry Bitcoin, w miejscu pracy ma wiele ofert pracy, które mogą być filtrowane przez rodzaj zatrudnienia, kategorii, płatności i lokalizacji. Większość ofert pracy na Coinality są technologii i związanych z Internetem i wiele można zrobić online z dowolnego miejsca na świecie. Można też wysłać swoje CV, aby przyciągnąć potencjalnych pracodawców.

Istnieją również dziesiątki witryn, które płacą mikroskopijne ilości odwiedzających strony i oglądaniu reklam, ale generalnie nie są one warte czasu i wysiłku.

TL; dr; Można uzyskać bitcoins anonimowe, pracując dla nich. Ale uniknąć miejsc pracy, które płacą, aby oglądać filmy lub kliknij linki — nie będą płacić dużo.

Górnictwo

Górnictwa mennice świeże bitcoins, który nie istniał przed i dlatego anonimowe sposobem uzyskania monety. Głównym minusem jest to, że górnictwo ewoluowały od coś, co ktoś może zrobić z asortymentu sprzętu na wysoce konkurencyjnym rynku, gdzie tylko sprzęt górniczy specjalistyczne (tak zwane ASICs) może mieć nadzieję na osiągnięcie zysku.

Takie górnicy Bitcoin nie są łatwe do zdobycia, zwłaszcza, jeśli jesteś patrząc pod kątem jeden, który przyniesie Ci więcej niż jego cena. Trudności do kopalni bitcoiny stale rośnie, ze względu na mechanizm samoregulacji w sieci, i dość często górnicy Bitcoin można kupić tylko na pre-order, który ma liczniejszy często niż nie okazał się rozczarowaniem dla miłośników górniczych. Ogólnie rzecz biorąc szanse, aby uzyskać więcej bitcoiny z górnictwa, niż po prostu kupować są nikłe żadne, chyba że inwestujesz w eksploatacji górniczej duże.

Jeśli nadal rozważa spada ta trasa dla anonimowości ‘s sake, zrobić swoją pracę domową i badania bitcoina wzrost trudności i związanych z obliczeń ROI (zwrot z inwestycji) dla sprzętu dostępne górnictwa. Również zwrócić szczególną uwagę na reputacji producenci sprzętu i sprzedawcy.

TL; dr; Górnictwo to świetny sposób, aby uzyskać bitcoins anonimowo, ale to wymaga dużych inwestycji z góry i nie ma żadnej gwarancji, że podejmiesz zwrot pieniędzy.

Czyszczenie swój Bitcoins skażone

Jeśli masz bitcoins, które już mają być w jakiś sposób z linka który może identyfikować Cię, to można złamać ten link i skutecznie anonimy monety ponownie. Jeśli wykonano prawidłowo, przyszłych transakcji, od tego momentu nie będzie już podłączone do Ciebie.

W tym celu są miksery (znany również jako elementy zastawkowe). Podstawowa koncepcja jest, że wyślesz monet, które chcesz mieć anonimowych do miksera, który z kolei odsyła tę samą kwotę minus opłaty na nowy adres, które podajesz. Monety, którą otrzymasz z powrotem z dużym basenem, utrzymywana przez usługę mieszania i idealnie nie powinny mieć dowolne połączenie do oryginalnych monet.

Istotną wadą tej koncepcji jest charakter scentralizowany. Masz do zaufania usługi mieszania oddać swoje monety i dodatkowo trzeba zaufać, nie utrzymują żadnych zapisów dokonywanych transakcji mieszania. Szczególnie ostatni punkt jest trudne, ponieważ można nigdy nie wiesz na pewno co robią z danymi. Jeśli mikser naprawdę nie przechowuje rekordy transakcji, mają one ma sposobu, aby to udowodnić. Z drugiej strony Jeśli nie lub są nawet zmuszony do przekazania swoich danych, masz sposób wiedzieć.

Znaczną poprawę centralnego mieszarki są tak zwane CoinJoin transakcji. CoinJoin baseny liczby transakcji od razem w sposób, który sprawia, że niemożliwe, aby powiedzieć z całą pewnością wielu użytkowników, którzy wysyłają jak najwięcej monet, których adres. Najlepsze jest to, że CoinJoin wymaga nie zaufania osobie trzeciej, ponieważ mogą być wykonywane wyłącznie między uczestnikami i w żadnym momencie są monety w niebezpieczeństwie do kradzieży.

Bitmixer jest scentralizowane usługi mieszania. To pozwala określić jeden lub więcej adresów do przodu, gdzie otrzymasz monety mieszane. Można również określić opóźnienie i dystrybucji procent wśród adresów, aby dostosować proces. Po zakończeniu instalacji, będziesz mieć adres wprowadzania i specjalny kod. Kod będzie zapobiec coraz własne monety z poprzedniego mixy, korzystając z Bitmixer więcej niż raz. Bitmixer’s opłaty są 0,5% plus dodatkowe 0.0005 BTC dla każdego adresu do przodu, używane.

Mgła Bitcoin jest scentralizowane mikser, który istnieje w postaci usługi ukryte Tora. Dostępu do rzeczywistych witryny należy Tor włączony przeglądarki. Należy utworzyć konto po raz pierwszy do którego wysyłasz monet, które chcesz mieszać. Następnie można zażądać wypłaty i witryny będą automatycznie losowo serii wypłaty z różnych kwot i opóźnień. Opłata jest losowy, między 1% i 3% za każdy depozyt.

TL; dr; Miksery Bitcoin może pomóc, odłączyć tożsamości niektórych bitcoiny poprzez zamianę monety z innych monet wiele razy nad.

DarkWallet

Bitcoin jest wciąż raczej nowa technologia i próby, aby było możliwe użycie anonimowego z dużą użyteczność są jeszcze młodsze. Obiecujący projekt w tym zakresie jest DarkWallet, który ma na celu być Bitcoin portfel dla mas, który sprawia, że anonimowość i prywatność są tak łatwe, jak to możliwe. DarkWallet został niedawno wydany jako alfa oprogramowania i jeszcze nie jest zalecany do stosowania z prawdziwym bitcoins, do momentu zakończenia więcej badań i rozwoju. Ostatecznym celem jest stworzenie portfel, który jest oparty na CoinJoin transakcji, stealth adresy, (które pomagają ukryć odbiornika, nawet jeśli adres stealth do publicznej) i dostęp za pośrednictwem serwera proxy sieci. DarkWallet będzie dostępny jako dodatek do Chrome i Firefox.

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top