You are at: Home » Najlepsze usługi Escrow Bitcoin

Najlepsze usługi Escrow Bitcoin

Author
Last updated on:
Fact Checker

Przy użyciu 3rd party usługi escrow do obsługi płatności Bitcoin jest dobrym pomysłem, gdy transakcje z niezaufanych stron. Escrow zabezpiecza sprzedawców od nieuczciwych kupujących wymagając Bitcoin zostaną złożone do przodu. Podobnie kupujących są chronione, jeżeli Sprzedający okazuje się oszust i nie dostarczyć towar. W przypadku sporu usługa escrow będzie działać jako arbitra i ustalić, kto ostatecznie otrzymać środki Bitcoin.

Wiele rynków Bitcoin mają usługi escrow wbudowane (tj. LocalBitcoins, CryptoThrift, BitPremier, itp.). W przeciwnym razie Sprawdź poniższe usługi escrow — każdy z nich zbudował solidną reputację i ogólnie jest zaufany przez Wspólnotę Bitcoin.

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z usługi escrow Bitcoin Spójrz na “za pomocą usługi Escrow” na jak sprzedawać rzeczy dla Bitcoin.

BTCRow “Usługa escrow bitcoin”
Opis BTCRow jest ustanowione usługa escrow Bitcoin działa od 2011. Interfejs strony internetowej jest słabe, ich proces escrow jest proste. BTCRow Przewodnik sporu , który opisuje w jaki sposób rozstrzyga się spory i jakie środki ostrożności kupujący oraz sprzedający powinny być przed zawarciem escrow. Należy zauważyć, że usługa używa podpisu wielu transakcji, więc wszelkie bitcoiny zdeponowane na BTCRow potencjalnie może zostać skradziony przez BTCRow.
Używa wielu podpis transakcji
Opłata za 1.55%
Minimalna kwota .25 BTC
Maksymalna kwota Nieznane
Opinie
Bitrated “Rynek Bitcoin arbitrażu”
Opis Bitrated został uruchomiony w grudniu 2013 r., jako pierwszy rynek arbitrażu multipodpis. Technicznie, nie jest to usługa escrow bo to działa tak: uczestnicy wybierz z listy niezależnych arbitrów zarejestrowany na stronie. Po potwierdzeniu, kupujący depozyty ich bitcoins na adres multipodpis i “płatności jest zablokowana w tym adres do dwóch stron (kupującego, sprzedawcę i arbiter) postanawiają je zwolnić”. Ani Bitrated lub arbiter kiedykolwiek mieć pełną kontrolę nad funduszami, a tylko może być wydany po dwóch stron wyraża zgodę na to. Najlepszy ze wszystkich ten kod pod kątem bitrated system jest open-source.
Używa wielu podpis transakcji
Opłata za Bitrated nie opłaty, ale opłaty będzie się różnić w zależności od wybranego arbiter
Minimalna kwota Nieznane
Maksymalna kwota Nieznane
Opinie
Cosign Coin “Utworzyć bezpieczne Bitcoin Escrow”
Opis Zwodowany w kwietniu 2014 r., Cosign monet jest innej multipodpis arbitrażu usługi, więc nie jest technicznie usługi escrow. Gdy kupujący wpłaca ich bitcoiny z monet Cosign, dwa z trzech stron zaangażowanych (nadawca, adresat i CoSign monet) musi zwolnić funduszy. Cosign monety nigdy nie ma pełny dostęp do płatności Bitcoin.
Używa wielu podpis transakcji
Opłata za 1% lub 3% w przypadku sporu
Minimalna kwota Bez minimum
Maksymalna kwota Nieznane
Opinie

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top