You are at: Home » Najlepsze filmy pięć, które wyjaśniają Bitcoin. Szybko.

Najlepsze filmy pięć, które wyjaśniają Bitcoin. Szybko.

woman holding bitcoin camera

Ja już zaokrąglone najlepsze filmy, które opisują Bitcoin i nie daje bóle głowy. Te filmy są krótkie i na temat. Zostały one wykonane wprowadzenie największych cechy Bitcoin bez przytłaczający przeglądarka rezygnować pewien wiązka od geek-speak.

Czym jest Bitcoin? Bitonic i funk-e

Dlaczego jest to dobre

Bardzo chwytliwe wideo z wielki wpływ. Przedstawia wiele z najlepszych części Bitcoin w zaledwie 1 minutę i 35 sekund: bez granic, nie pośredników, niskie opłaty za transakcje, ograniczone (nie inflacji) i szybkie transakcje.

Gdzie jest niedokładne

Czym jest Bitcoin? przez weusecoins

Dlaczego jest to dobre

Krótkie i słodkie z jakies fajne animacje. Dotyka innych głównych zalet Bitcoin: prostota wysyłanie Bitcoin, korzyści dla kupców, a jak górnicy są nagradzani za Weryfikowanie transakcji i rejestrując je w blockchain.

Gdzie jest niedokładne

Bitcoin: Wszystkie fakty przez dzienne Reckoning

Dlaczego jest to dobre

Nieco wolniejszym tempie film, który trafi na wielu punktów najlepszych Bitcoin bez stronniczy. Daje kilka szczegółów na temat wyszukiwania i jak szybkość tworzenia bitcoinów jest ograniczona w czasie.

Gdzie jest niedokładne

 • 1:55 — “teraz, 25 Bitcoiny są generowane co 10 minut. Stopa ta zmniejszy się o połowę co 4 lata, aż do ostatecznego Bitcoiny są tworzone w 2140.”

  Mam zamiar nitpick te ramy czasowe, ponieważ są w przybliżeniu. Szczegółowe prawdą jest, że Bitcoiny są tworzone, gdy Górnik rozwiązuje bloku, które może być bardziej lub mniej częste niż 10 minut (ale sieci okresowo dostosowuje trudności wydobycia się, usunięcie, blok zajmuje średnio 10 minut). Ponadto Nagroda bitcoin przecięta na pół dla każdego 210.000 bloków rozwiązany, które podjęło około 4 lat. w przeszłości. Ale może upłynąć mniej niż 4 lata w przyszłości, zwłaszcza, jeśli więcej i więcej mocy obliczeniowej jest wprowadzane do wyszukiwania bitcoins.

Bitcoin wyjaśnione przez Duncan Elms

Dlaczego jest to dobre

Trochę przestarzałe, ale całkowicie warte oglądania na efekty wizualne! Film stanowi, jak Bitcoin posiada nie ma banku centralnego i istnieje ograniczona ilość bitcoinów, ale koncentruje się więcej na wydobywanie Bitcoin, Giełd i rynków.

Gdzie jest niedokładne

 • 2:11 — “największy wymiany Bitcoin jest Mt Gox.”

  To był kiedyś prawdziwe, ale MT Gox ma, upadłość i już nie działa.

“Co to jest sprawa z bitcoinów” przezBIPS

Dlaczego jest to dobre

Film był profesjonalnie wyprodukowany przez eBay. To wywołuje wiele cech Najlepsza bitcoina jest prawie podrobione dowód, zabezpieczeń za pomocą kryptografii i brak władzy centralnej. Ale głównym celem jest niepewność Bitcoin w przyszłości i jak go “może jeden dzień wpływu gospodarki światowej”.

Gdzie jest niedokładne

 • 0:47 — “Bitcoiny są również całkowicie anonimowy formą waluty.”

  Nie prawda, Bitcoin jest pseudonimem, ponieważ wszystkie transakcje są publiczne i adresatów i nadawców są identyfikowane przez ich adresów Bitcoin. Fizycznych pieniędzy jest całkowicie anonimowy formą waluty.

 • 1:10 — “nie mogą być… skonfiskowanych przez rządy.”

  Jest to nieco mylące, ponieważ portfel Bitcoin mogą być skonfiskowane przez rządów, organów ścigania lub ktokolwiek inny. Przyjmujący musi tylko hack komputera lub ukraść twój dysk twardy szkopuł niezależnie od nośnika, który zawiera klucze prywatne swój portfel. I Twój bitcoiny mają być poszedł. Wystarczy zapytać Ross Ulbricht, który miał 144 000 bitcoiny zajętych przez FBI , kiedy porwał jego laptopa, podczas gdy był on przy niej w bibliotece publicznej.

  Najlepszą ochroną przed kradzieżą jest do szyfrowania dysku twardego lub Bitcoin portfel z bezpieczne hasło i powrotem do innej lokalizacji fizycznej. Nawet, Jeśli Twój portfel zostanie podjęta, to będzie prawie niemożliwe dla złodzieja, aby użyć lub spędzić swój bitcoins, podczas gdy nadal będziesz mieć do nich dostęp.


Czy wiesz, że kolejny film, który jest wielkim wyjaśniając Bitcoin szybko? Skontaktuj się ze mną -Zróbmy tej liście rosną!

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top