You are at: Home » Reklamować, że Twoja firma akceptuje Bitcoin

Reklamować, że Twoja firma akceptuje Bitcoin

Last updated on:
Fact Checker
Bitcoin accepted here

Jeśli akceptujesz płatności Bitcoin, to dobry pomysł, aby reklamować go. Najem tłum Bitcoin, wiem, że może poświęcić ich zapas kryptowaluta na swoje rzeczy pomoże uzyskać bitcoins toczenia!

Chwyć jeden z obrazów poniżej, lub wyrwać sobie inny obraz promujący Bitcoini bić go na swojej stronie internetowej. Najczęstszym miejscem, aby umieścić logo jest w dolnej części witryny w stopce, ale niektóre witryny sieci Web umieścić go w prawo do góry w nagłówku. Jest to bardziej widoczne, więcej ludzi będzie go zauważyć.

Bitcoin Accepted Here
Bitcoin Accepted Here Medium
Bitcoin Accepted Here Small

Lista swój sklep na Bitcoin związane stron internetowych

Reklama za darmo na stronach internetowych entuzjastów Bitcoin jest świetny sposób, aby promować swój biznes i trochę ruchu. Bitcoiners miłość, aby zobaczyć nowe towary i usługi, które będzie honorować swoje monety. Poniżej są najlepsze miejsca do listy swoje Bitcoin przyjęcie biznesowe:

 • Yelp -rozpoczęcie działalności wymienionych tam i określić, że akceptuje Bitcoin. Yelp ostatnio dodane nowe akceptuje Bitcoin? atrybut, które mogą być włączone na każdym z ich Wizytówki firm.

 • spendbitcoins.com — Strona katalog aukcji Bitcoin przyjmowania przedsiębiorstw. Tworzenie profilu firmy i uzyskać wymienione na ich stronie.

 • coinmap.org (tylko w przypadku magazynów fizycznych) — interaktywna mapa, która pokazuje lokalizacje Bitcoin przyjmowania przedsiębiorstw. Dobre dla klientów lokalnych w drzwi!

 • Bitcoin subreddit — ma ponad 122,000 abonentów. Załóż konto reddit i zrobić nowy post/r/Bitcoin o co Twój biznes robi i to, że teraz akceptuje Bitcoin. Nie zapomnij, aby dodać link do Twojej witryny internetowej. Przykład post może wyglądać:

  Tytuł:

  Utworzyć niestandardowe, wysokiej jakości kowbojskie kapelusze dla życia – i teraz sprzedaję je dla Bitcoin!

  Ciała:

  posiadam [customcowboyhats.com] (http://customcowboyhats.com). Niedawno odkryłem Bitcoin, a po prostu skonfigurować mojej stronie zaakceptować zamówienia Bitcoin. Czekam do podejmowania niektórych kick ass kapelusze dla Bitcoin!

  Uwaga, że powyższe używa formatowania nawiasów reddit aby utworzyć łącze do witryny. Nie zapomnij zastąpić adres URL swojej witryny “http://customcowboyhats.com”.

 • Bitcointalk’s usługi ogłoszenia podforum — post annoucement o nowe metody płatności Bitcoin. Tej stronie to gdzie hardcore Bitcoiners go dla wszystkich ich Bitcoin podobne wiadomości i wydarzeń.

 • Sekcji handlu na Bitcoin wiki-Ta strona ma wysokie Google ranking dla wyszukiwań związanych z Bitcoin przyjmowania przedsiębiorstw. Należy zauważyć, że będziesz musiał zapisać się do konta i zapłacić.001 BTC dla możliwości edycyjne wiki (opłata BTC jest środek odstraszający spam).

 • Megafon Bitcoin — Jeśli masz kilka centów warto Bitcoin, można zaksięgować szybkie ad i link do Twojej witryny za pomocą tej usługi. Zasadniczo, megafon Bitcoin pozwala przesyłać dowolną ilość tekstu na jego stronie, ale musisz zapłacić za znak w BTC (obecnie opłata wynosi 0.00001 BTC na znak). Jest zbyt SEO bonus: dowolny tekst zaczyna się od “http” jest konwertowane na hiperłącza która zawiera rel = atrybut “nofollow”.

Krzycz na Social Media

Wysłać ćwierkanie Twitter i zrobić Facebook post o akceptację nowych Bitcoin. Pozwól Twoim klientom i zwolenników wiedzą, że mogą teraz płacić na świecie pierwszy zdecentralizowaną walutą!

Dostać pewien znak dla Twojego sklepu

Jeśli masz sklep fizyczny, może być mądry, aby mieć znak lub naklejki na drzwi, które powiadamia klientów, że akceptuje Bitcoin. Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, można wydrukować “Bitcoin zaakceptowane tutaj” PDF wysokiej rozdzielczości i taśmy lub przykleić go do okna swój sklep.

W przeciwnym razie można kupić gotowe naklejki dla około $2 na bitstickers.net lub btcgear.com.

Jeśli naprawdę chcesz przyciągnąć uwagę, można uzyskać neon znak że świeci “Bitcoin zaakceptowane tutaj”. Podczas gdy mam dość strome cena $ 325, z pewnością będą mieć sklepu wyróżniać się wśród reszty firmy na ulicy!

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top