You are at: Home » Jak zaakceptować Bitcoin dla Twojej firmy

Jak zaakceptować Bitcoin dla Twojej firmy

Dlaczego na świecie byłoby przyjąć Bitcoin jako płatności?

– nearly every business owner who isn’t a computer geek

Na początku może wydawać się szalony, aby zaakceptować Bitcoin dla towarów lub usług. Kurs wymiany Bitcoin skacze jak żaba w gorącej patelni. Nie jest jasne, jak wypłacić bitcoiny lokalnej waluty. I kto to będzie zakup swoje wyroby z Bitcoin?

Są to wszystko zrozumiałe obawy. Zacznijmy więc od podstawowych korzyści z przyjmowania Bitcoin jako płatności:

  • Obciążenia zwrotne — płatności Bitcoin są nieodwracalne. Oznacza się znacznie mniejsze ryzyko nadużyć finansowych dla kupców.

  • Dokonywanie płatności przy użyciu systemu Bitcoin jest naprawdę łatwe dla klientów: kliknij przycisk lub Zeskanuj kod z ich telefonu. Płatności te się wszystkiego i to jest potwierdzone w ciągu godziny. Zrobić.

  • Bitcoin jest bez granic, więc opublikował płatności bez opłat i opłat dodatkowych przeszkód.

  • Grupa większe rynki. Wiele przyszykuje bogatych frajerów chcą za spędzić swoje bogactwo Bitcoin.

To podstawowe rzeczy, które otrzymasz, gdy akceptuje Bitcoin.

Ale gdy korzystasz z usługi procesor płatności Bitcoin, nie trzeba być ekspertem komputerowym lub miłośnik Bitcoin. Firmy przetwarzania płatności obsługuje wszystkie skomplikowane rzeczy, i można uzyskać następujące korzyści:

  • Płatności Bitcoin może być natychmiast wyplacic i wysyłane na Twoje konto bankowe. Klienci płacą w Bitcoin, będą płatne w walucie lokalnej (tj. dolarów amerykańskich) za pośrednictwem codziennie przelewów bankowych. Pozwala, aby uniknąć ewentualnych strat wynikających ze względu na wahania wymiany Bitcoin.

  • Znacznie mniejsze opłaty za transakcje niz kart kredytowych. Lub bez opłat w kombinować — Bitpay oferuje teraz plan, który ma Brak opłat za transakcje na całe życie! Ja Coinbase oferuje obecnie brak opłat za transakcje na pierwszy 1.000.000 dolarów, otrzymasz po zarejestrowaniu się w sprzedaży. Po tym płacisz 1% za każdy zakup. Działa firma debetowego karty za około 3% od transakcji.

  • Sprzedaży aplikacji dla urządzeń przenośnych, faktury, e-mail i strony checkout przyciski wliczone są za darmo. Dostać zapłacony osobiście przekonałem się, przez e-mail lub na stronie internetowej.

  • Ochrona przed wszelki podwójny wydatki prób przez nieuczciwych klientów Bitcoin — nie musisz Spidera godzinę dla transakcji Bitcoin, aby potwierdzić.

Procesory płatności Bitcoin Ułatw sobie przyjmowanie płatności Bitcoin. Ale jeśli wolisz akceptuje Bitcoin bez pośrednika, przejdź do ponad akceptuje Bitcoin w osoba strona.

Jakie są wady za pomocą procesora płatności?

Obsługują one przychodzące płatności Bitcoin, więc zawsze jest szansa, że może dostać posiekany i tracić funduszy Bitcoin. Lub może być zmuszony do ujawnienia informacji agencjom rządowym. Podobnie jak z kart kredytowych, płatności procesor będzie miał rekordy sprzedaży, i bank będzie miał rekordy żadnych przekazów pieniężnych, które zostały wypłacone z procesora płatności. Te rekordy mogą zażąda, jeśli kiedykolwiek w ramach dochodzenia.

Dla tych, którzy wolą więcej prywatności akceptując Bitcoin na własną rękę może być realną alternatywę.

OK — który procesor płatności należy używać?

Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, użyj Coinbase (patrz Podręcznik).

Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, użyj Bitpay (patrz Podręcznik), BIPS (zobacz ), lub Coinkite.

Coinbase i Bitpay są najbardziej zalecane tutaj ze względu na ich ceny (nie opłat!), łatwość instalacji i renomą.

Skoro ty dostać Instalatora, upewnij się, że przyciągnięcia biznesu Bitcon przez reklamy, że możesz teraz akceptuje Bitcoin.


Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top