Jak zaakceptować Bitcoin dla Twojej firmy

Dlaczego na świecie byłoby przyjąć Bitcoin jako płatności?

– nearly every business owner who isn’t a computer geek

Na początku może wydawać się szalony, aby zaakceptować Bitcoin dla towarów lub usług. Kurs wymiany Bitcoin skacze jak żaba w gorącej patelni. Nie jest jasne, jak wypłacić bitcoiny lokalnej waluty. I kto to będzie zakup swoje wyroby z Bitcoin?

Są to wszystko zrozumiałe obawy. Zacznijmy więc od podstawowych korzyści z przyjmowania Bitcoin jako płatności:

  • Obciążenia zwrotne — płatności Bitcoin są nieodwracalne. Oznacza się znacznie mniejsze ryzyko nadużyć finansowych dla kupców.

  • Dokonywanie płatności przy użyciu systemu Bitcoin jest naprawdę łatwe dla klientów: kliknij przycisk lub Zeskanuj kod z ich telefonu. Płatności te się wszystkiego i to jest potwierdzone w ciągu godziny. Zrobić.

  • Bitcoin jest bez granic, więc opublikował płatności bez opłat i opłat dodatkowych przeszkód.

  • Grupa większe rynki. Wiele przyszykuje bogatych frajerów chcą za spędzić swoje bogactwo Bitcoin.

To podstawowe rzeczy, które otrzymasz, gdy akceptuje Bitcoin.

Ale gdy korzystasz z usługi procesor płatności Bitcoin, nie trzeba być ekspertem komputerowym lub miłośnik Bitcoin. Firmy przetwarzania płatności obsługuje wszystkie skomplikowane rzeczy, i można uzyskać następujące korzyści:

  • Płatności Bitcoin może być natychmiast wyplacic i wysyłane na Twoje konto bankowe. Klienci płacą w Bitcoin, będą płatne w walucie lokalnej (tj. dolarów amerykańskich) za pośrednictwem codziennie przelewów bankowych. Pozwala, aby uniknąć ewentualnych strat wynikających ze względu na wahania wymiany Bitcoin.

  • Znacznie mniejsze opłaty za transakcje niz kart kredytowych. Lub bez opłat w kombinować — Bitpay oferuje teraz plan, który ma Brak opłat za transakcje na całe życie! Ja Coinbase oferuje obecnie brak opłat za transakcje na pierwszy 1.000.000 dolarów, otrzymasz po zarejestrowaniu się w sprzedaży. Po tym płacisz 1% za każdy zakup. Działa firma debetowego karty za około 3% od transakcji.

  • Sprzedaży aplikacji dla urządzeń przenośnych, faktury, e-mail i strony checkout przyciski wliczone są za darmo. Dostać zapłacony osobiście przekonałem się, przez e-mail lub na stronie internetowej.

  • Ochrona przed wszelki podwójny wydatki prób przez nieuczciwych klientów Bitcoin — nie musisz Spidera godzinę dla transakcji Bitcoin, aby potwierdzić.

Procesory płatności Bitcoin Ułatw sobie przyjmowanie płatności Bitcoin. Ale jeśli wolisz akceptuje Bitcoin bez pośrednika, przejdź do ponad akceptuje Bitcoin w osoba strona.

Jakie są wady za pomocą procesora płatności?

Obsługują one przychodzące płatności Bitcoin, więc zawsze jest szansa, że może dostać posiekany i tracić funduszy Bitcoin. Lub może być zmuszony do ujawnienia informacji agencjom rządowym. Podobnie jak z kart kredytowych, płatności procesor będzie miał rekordy sprzedaży, i bank będzie miał rekordy żadnych przekazów pieniężnych, które zostały wypłacone z procesora płatności. Te rekordy mogą zażąda, jeśli kiedykolwiek w ramach dochodzenia.

Dla tych, którzy wolą więcej prywatności akceptując Bitcoin na własną rękę może być realną alternatywę.

OK — który procesor płatności należy używać?

Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, użyj Coinbase (patrz Podręcznik).

Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, użyj Bitpay (patrz Podręcznik), BIPS (zobacz ), lub Coinkite.

Coinbase i Bitpay są najbardziej zalecane tutaj ze względu na ich ceny (nie opłat!), łatwość instalacji i renomą.

Skoro ty dostać Instalatora, upewnij się, że przyciągnięcia biznesu Bitcon przez reklamy, że możesz teraz akceptuje Bitcoin.


Bitcoin Video Crash Course 

Dummy-proof explainer videos enjoyed by over 100,000 students. One email a day for 7 days, short and educational, guaranteed.

We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.