You are at: Home » Akceptuje Bitcoin na własną

Akceptuje Bitcoin na własną

do it yourself

Wiele szacunku idzie do Ciebie dla biorąc pod uwagę, aby zaakceptować Bitcoin dla Twojej firmy bez użycia procesora płatności lub pośrednika. Płatności bezpośrednich między dwojgiem ludzi jest istotą Bitcoin. A oto niektóre z korzyści, jakie dostaniesz, gdy można to zrobić samodzielnie:

 • Możesz płacić nie opłat transakcyjnych. Klient płaci opcjonalnie mały Górnika opłaty za szybsze potwierdzenia (minimalna opłata na wiele portfeli jest obecnie ustalone.001 BTC, około 0,06 USD).

 • Nie potrzeba konta bankowego.

 • Prywatność: nie ma 3rd party (czyli procesor płatności Bitcoin) jest ułatwienie lub rejestrowania transakcji z Twojej tożsamości. To jest do przydatne, to jeśli wolisz mieć więcej zamieszczono z waszych projekt okładki biznesowych.

Ale są też wady do obsługi płatności Bitcoin na własną rękę, w tym:

 • Najpierw musisz mieć można podzielić wiedzę na temat Bitcoin, jak działai jak zachować swój bitcoins świadczone.

 • Ty będziesz podlegać czy kursu lotnych bitcoina. Może cena zamówienia na 10 dolarów, otrzymują płatności Bitcoin na równoważną kwotę, jako, że kwota Bitcoin jest warte tylko 7 dolarów. Lub $5. Lub $20. Lub 50 $. Kurs wymiany Bitcoin porusza się szybko.

 • Może trzeba Spidera na potwierdzenie płatności, (6 potwierdzeń jest zalecane, które trwa około godzinę). To jest opcjonalne, ale zalecane, szczególnie, jeśli sprzedajesz przedmiotu, nie usługa, który można łatwo cofnąć (np. abonament lub członkostwo). Gdy transakcja zostanie potwierdzone i “ma”, aby na pewno przekazanie towaru klienta.

Akceptując Bitcoin osobiście

Najpierw musisz Android telefon lub tablet. To będzie działać jako punkt sprzedaży (POS) urządzenia: wchodzisz do niego cena zamówienia klienta, a aplikacja wyświetli kod QR dla ilości Bitcoin i adres płatności Bitcoin. Klient skanuje kod QR z własnych aplikacji mobilnej Bitcoin, wciśnie przycisk i wysyła Ci bitcoins na całkowitą kwotę zamówienia.

IPhone/iPad/iPod nie będzie działać, ponieważ Apple zbanował Bitcoin związanych z aplikacji, które mają możliwość wysyłać i odbierać bitcoiny.

Przed rozpoczęciem pracy, najpierw musisz zdecydować, czy chcesz zachować swój portfel Bitcoin na urządzenia z systemem Android (bardziej wygodne spędzić i zwrotu bitcoins, ale mniej bezpieczne), czy chcesz zachować swój portfel gdzie indziej (bardziej bezpieczne). Istnieją aplikacje sprzedaży Bitcoin, które będą pracować z jedną z tych opcji.

Ja potrzeba wobec utrzymywać mój portfel wyłączyć urządzenie

Jest to dobry wybór za bezpieczeństwo bitcoins, zostanie wyświetlony — portfela Bitcoin nie musi być na swoim urządzeniu, aby zaakceptować Bitcoin. Można po prostu wyświetlić Bitcoin adres, który należy do portfela i klienci wysyłać płatności do niego.

Jeśli jeszcze nie masz portfel Bitcoin, spójrz na stronie Wprowadzenie . Dostać portfel Bitcoin, które nie będą przechowywane na urządzeniu z systemem Android.

Następnie pobierz i zainstaluj Coinbox aplikacji na urządzenia z systemem Android. Ta aplikacja będzie Twój punkt sprzedaży (POS). Po otwarciu aplikacji, należy zaimportować adresu z portfela Bitcoin, przechodząc do Coinbox menu i wybierając Bitcoin > Importuj konta > Import adres:

coinbox menu

coinbox import 1

coinbox import 2

Następnie nacisnąć przycisk Scan . Spowoduje to otwarcie urządzenia aparatu do skanowania kodu QR. Skierować go w stronę kodu QR z Bitcoin adres z portfela Bitcoin. To będzie adres Wyślij klienci ich płatności.

Po zaimportowaniu adres, jesteś gotowy, aby rozpocząć przyjmowanie zamówień. Można wprowadzić nowe zamówienia na ekranie głównym. Dla każdego towaru na zamówieniu można wprowadzić kwotę (cena w walucie krajowej) i opcjonalną notatkę. Hit + przycisk, aby dodać element do zamówienia:

coinbox order

Po wprowadzeniu kolejność, wciskamy przycisk $ w prawym górnym rogu aplikacji. Będzie wyświetlony monit o wybierz metodę płatności odbiorcy. W takim przypadku naciśnij przycisk Bitcoin . A następnie wyświetli kod QR, który zawiera zarówno adres portfela Bitcoin, jak i odpowiednią ilość bitcoinów (w oparciu o kurs wymiany Bitcoin). Pokaż klientowi, więc można go zeskanować z własnych aplikacji portfel Bitcoin i wysłać płatność:

coinbox order confirm

coinbox QR code

coinbox payment complete

Gdy klient wysłał płatności, aplikacja wyświetli zakończeniu zakupu. Jeśli chcesz obejrzeć dla transakcji, aby potwierdzić, przejdź do Coinbox menu i wybierz sprzedażyi wybierz które sprzedaż jesteś zainteresowany. Szczegóły sprzedaży pojawi się wraz z liczba potwierdzenie transakcji:

coinbox tx detail

I to, jak akceptować płatności Bitcoin z Coinbox aplikacji. Ale istnieje kilka innych rzeczy, które chcesz Instalatora aplikacji Coinbox przed zażyciem Bitcoin zamówień:

 • Bitcoin zniżki: domyślnie Coinbox trwa 5% zniżki na wszystkie zamówienia płatne z Bitcoin. Aby wyłączyć opcję nawiązujące, przejdź Coinbox menu i wybierz Rabat & podatek. Dotknij pole 5% Zniżki Bitcoin i wpisz 0 (należy zauważyć, że po prostu usunięcie 5 w polu nie jest mało, należy wpisać 0).

  coinbox discount
 • Ustaw hasło: można opcjonalnie ustawić hasło w Coinbox aplikacji, aby zapobiec ktoś zmiana adresu Bitcoin, waluty i zniżki ustawienia. Przejdź Coinbox menu i wybierz opcję istnieje. Wybierz i Potwierdź silnego hasła.

Jeśli nie jesteś fanem Coinbox sprzedaży aplikacji lub przy użyciu tego samego adresu Bitcoin dla każdej transakcji, inną opcją jest aplikacji Blockchain handlowca. Ta aplikacja ma bardziej prosty interfejs i mniej opcji, ale generuje nowe Bitcoin adres dla każdego klienta zamówienia odbioru. Jednak warto zauważyć, że wniosek o płatność QR kody, że aplikacja generuje wskaż kontrolowane przez Blockchain.info adresów Bitcoin. Oznacza to, że wszystkie płatności klient najpierw przejdź do nowo wygenerowany adres Blockchain.info , które ostatecznie są przekazywane jako nową transakcję na adres Bitcoin. Pomaga to chronić prywatność Bitcoin (czyli sprawia, że to trudniejsze dla klientów, aby wiedzieć, ile Bitcoiny są swój adres), ale również oznacza, że wszystkie płatności przejść przez palce Blockchain.info’s.

Ja potrzeba mój portfel na moje urządzenie

Pobierz Mycelium aplikacji. Wiele Bitcoiners zgadzają się, że to najlepszy portfel Bitcoin dla systemu Android, ponieważ posiada mnóstwo funkcji, w tym podstawowe funkcje systemu obsługi punktu sprzedaży (POS).

Kopia zapasowa Twojego Mycelium klucz prywatny

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest kopii zapasowej klucza prywatnego do zaszyfrowanego pliku PDF. Wciskamy przycisk Brakuje kopia zapasowa , a następnie kliknij przycisk kopia zapasowa :

mycelium backup

Mycelium następnie będzie generować i Szyfruj kopię zapasową PDF klucz prywatny. Należy zapisać wyświetlone hasło dla kopii zapasowej i przechowywać go w bezpiecznym miejscu. Raz Mycelium wykończenia generowanie kopii zapasowych PDF, następnie należy go skopiować do innego urządzenia, komputera lub dysku internetowego na przechowanie. Hit przycisk Share PDF do siebie lub przechowywać go w chmurze.

Jeśli wolisz ręcznie przenieść kopii zapasowej pliku PDF na zewnętrzną kartę SD, lub gdzie indziej, kopia zapasowa plików PDF można znaleźć w tym katalogu na urządzenia z systemem Android:

/data/data/com.mycelium.wallet/files/

Plik zostanie przez o nazwie mycelium-back-XX-XX-XX-X.XX.pdf , gdzie x będzie Data i godzina utworzenia kopii zapasowej.

To także dobry pomysł, aby sprawdzić kopii zapasowej PDF po jego zakończeniu. Wciskamy przycisk Sprawdź kopia zapasowa i Zeskanuj kod QR Zaszyfrowany klucz prywatny na PDF kopię zapasową za pomocą aparat w urządzeniu:

mycelium backup verify

Będzie wyświetlony monit o hasło 15 znaków dla kopii zapasowej. Mycelium następnie odszyfrować i sprawdź kopia zapasowa i wyświetlić komunikat o powodzeniu na zakończenie:

mycelium backup decrypt

mycelium verify success

Każdym razem, gdy tworzysz nowy adres odbioru w Mycelium należy powtórzyć ten proces tworzenia kopii zapasowej dla odpowiedni klucz prywatny. Każdy klucz prywatny w Mycelium powinien mieć własną kopii zapasowej PDF.

Przyjmowanie płatności z Mycelium

Na Saldo na karcie Mycelium aplikacji, naciśnij przycisk Odbierz . Spowoduje to wyświetlenie aktywnego adresu Bitcoin i jego kod QR. Aby wygenerować kwota płatności dla odbiorcy, uderzył ikonę klawiatury pod Opcjonalne kwoty. Początkowo będzie monit o wprowadź kwotę w mBTC (millibitcoins):

mycelium receive amount

Wprowadź kwotę w walucie lokalnej, dotknij mBTC prostokąta w prawym górnym rogu. Jeśli masz połączenie z siecią, to powinien być teraz wyświetlany przeliczona kwota w walucie lokalnej. Jest to oparte na żywo kurs wymiany Bitcoin:

mycelium receive amount usd

Wciskamy przycisk OK po zakończeniu i pojawi się zaktualizowany kod QR, który zawiera kwoty, które zostały wprowadzone. Pokaż to do klienta i mogą skanować go z własnej aplikacji portfel Bitcoin i wysyłać płatności Bitcoin:

mycelium receive

Gdy klient wysłał płatności Bitcoin, Mycelium Wyświetlanie płatności na zakładce transakcji umożliwia okrągłe strzałki u góry karty odświeżania wyświetlacza i numer potwierdzenia.

mycelium tx

Można wyświetlić dodatkowe szczegóły dotyczące transakcji przez dotknięcie go i naciskając Pokaż szczegóły u góry ekranu.

Akceptując Bitcoin na swojej stronie internetowej

Metoda ręczna

Sprzedaż przedmiotów ręcznie dla Bitcoin, na swojej stronie internetowej, dać klientom sposób kontaktu z Tobą, gdy chcesz coś kupić. Może to być albo złożenie formularza na swojej stronie lub po prostu adres e-mail kontaktu.

Skoro ty jesteś skontaktował się z nowego porządku, youll odpowiedzieć na ich ilości Bitcoin i adres płatności Bitcoin:

 1. Po raz pierwszy przejdź bitcoinaverage.com i dostać kursu wymiany Bitcoin w walucie lokalnej. Służy do zrobić kontro łączna kwota zamówienia z waluty lokalnej do bitcoinów. Usługa ta zapewnia, że średni kurs wymiany Bitcoin w połączeniu z wszystkich głównych online wymiany. Użyjemy kurs 1 BTC = 620 USD dla pozostałej części w tym rozprawy.

 2. Określenia całkowita ilość bitcoinów, którym zawdzięczają Ci przez podzielenie ceny zamówienia (waluta lokalna) przez kurs wymiany Bitcoin i zaokrąglić 8 miejsc po przecinku. Na przykład, jeśli suma zamówienia było 135 dolarów, kolejności całkowitej w bitcoins byłby być 0.21774194 BTC (tj. $135 ÷ $620 = 0.217741935 =~ 0.21774194 BTC ).

 3. Podłączyliśmy swój portfel Bitcoin i wygenerować nowy adres. Klient będzie wysyłał ich płatności Bitcoin czy zajrzec.

 4. Napisz im odpowiedzi z nowym adresie Bitcoin, całkowita kwota w bitcoinów i kurs wymiany używany ustalić całkowitą kwotę. Na przykład:

  Witam Pan klienta
  
  dziękuję za Twoje zamówienie! Poniżej jest faktura dla zamówienia, 
  tym kwotę i adresu do wysyłania płatności do.
  
  (1) para skórzanych butów  $85
  (1) kowbojski kapelusz       $50
  ---
  całkowita (USD):        $135
  
  informacje dotyczące płatności Bitcoin
  ---
  kurs wymiany:       $620 BTC/USD
  adres płatności:      1FPYTo4rYVY9SGGzFo4DEiu7LLWVnffTQj 
  całkowita:           0.21774194 BTC
  
  
  ze względu na wahania kursu wymiany Bitcoin, całkowitej płatności Bitcoin jest ważny tylko przez następne 6 godzin, więc proszę się płatności Bitcoin w tym terminie. 
  
  Dziękuje za Twój biznes!
  Pani Shopowner
  
 5. Po otrzymaniu płatności Bitcoin od klienta, poczekaj, aż transakcja 6 potwierdzenia przed wysyłka zlecenia. Do zajmie około godziny. Aby znacznie zmniejsza szansę, że klient pomyślnie może ciągnąć się próba Dwuosobowy wydatki (i oszustwo było płatności).

Zwroty

Jeśli musisz dostarczyć klientowi zwrot pieniędzy Bitcoin, skontaktuj się z nich, aby uzyskać adres płatności. To jest zły pomysł, aby wysłać refundacji na adres wysłali Ci płatności od. Jest tak, ponieważ klient może używać portfela online, które już nie mogą zapewnić dostęp klienta do klienta przed wysłaniem adresu, co oznacza, że Bitcoiny mogą zostać utracone.

Zautomatyzowane metody

Dla automatycznych płatności Bitcoin zrób to sam musisz być w stanie dostać w swoje ręce brudne. Na szczęście darmowy, open source wtyczki już zostały utworzone dla wielu interfejsów koszyka zakupów.

WooCommerce

Magento

 • Bitcoin (JSON-RPC)

  • Uwaga: dziesięć wtyczki mogą nie być obsługiwane przez jego autora lub funkcjonalne

  • Tworzy nowy Bitcoin adres dla każdego zamówienia.

  • Opiera się na bitcoind, uruchomionych na serwerze hosta.

  • Używa zadanie crona robić potwierdzenia płatności Bitcoin

  • Uzyskuje się kurs wymiany z bitcoincharts.com

  • GitHub:


Referencje

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top