You are at: Home » Jak zaakceptować Bitcoin z Coinbase

Jak zaakceptować Bitcoin z Coinbase

Last updated on:
Fact Checker
accept bitcoin with Coinbase

Coinbase to jeden z największych nam oparty procesory płatności Bitcoin. Obsługują one płatności Bitcoin dla ponad 35 000 firm, w tym firmy Dell, Expedia, a danie telewizji satelitarnej. Obecnie nie przebijemy żadnych opłat na pierwszy 1.000.000 dolarów w sprzedaży, które wprowadzają w. Po milion dolarów w sprzedaży będą za %1 opłata za płatność.

Zarejestruj się i zacznij

Aby zacząć, trzeba będzie założyć konto. Po rejestracji i weryfikacji adresu e-mail, musisz powiązać konto bankowe i Zweryfikuj numer telefonu.

Aby sprawdzić numer telefonu, przejdź do Settings > Phone Numbers na Coinbase interfejsu i kliknij Sprawdź telefon. Będzie wyświetlony monit o wprowadzenie numeru telefonu. Jeśli jest to telefon komórkowy, będzie wysyłane wiadomości SMS, zachęcając do zainstalowania i zarejestrowania w aplikacji mobilnej Authy, który z kolei generuje 7-cyfrowy kod, który można następnie wprowadzić aby zweryfikować swój numer telefonu. Jeśli nie masz smartfona, lub po prostu nie chce zainstalować inną aplikację, użytkownik może otrzymać wiadomość SMS lub połączenie telefoniczne z 7-cyfrowy kod zamiast. Aby to zrobić, kliknij jeden z linków w zdaniu “You można również żądanie wiadomości tekstowej lub połączenia telefonicznego, jeśli nie masz inteligentny telefon.” . Gdy otrzymasz kod, wpisz go w polu i kliknij Zweryfikuj numer telefonu.

W celu uzyskania płatności Bitcoin zamienione na gotówkę, również trzeba będzie powiązać konto bankowe. Przejdź do Buy/Sell > Payment Methods i kliknij przycisk Dodaj konto bankowe A. Wyświetlony monit o wybierz typ konta bankowego i wpisz liczby routingu i konto bankowe. Potem trzeba będzie wybrać, jak chcesz zweryfikować konto bankowe:

Metodą Natychmiastową weryfikację konta trzeba będzie podać bankowości internetowej nazwy użytkownika i hasła, czemu Coinbase można zalogować się swoim imieniu i weryfikacji informacji o koncie. Ten proces trwa tylko kilka minut, a Coinbase obiecuje chronić swoje poświadczenia przez trwałe usunięcie nazwy użytkownika i hasła z ich dzienników, po zakończeniu procesu weryfikacji.

Alternatywnie można użyć metody Weryfikacji depozytu . Jest to podobne do metody weryfikacji Paypal bank: 2 małe wpłaty są dokonywane na Ciebie uwagę w ciągu najbliższych kilku dni. Następnie wrócić do Verification strony na stronie internetowej Coinbase, kliknij przycisk Zweryfikuj obok szczegóły konta bankowego i wprowadź kwoty depozytu:

Osobiście chciałbym przejść z metody Wpłaty weryfikacji bo to słabe zabezpieczenia aby udostępniać swojej nazwy użytkownika i hasła innym osobom. Jeśli zdecydujesz się zastosować metodę Weryfikacji błyskawicznej konta , polecam, zmiana hasła bankowości online, po zakończeniu procesu weryfikacji Coinbase.

Rozpocząć przyjmowanie Bitcoin

Po zweryfikowaniu konta bankowego i numer telefonu, jesteś gotowy do akceptowania płatności Bitcoin — maksymalnie 3000 dolarów w sprzedaży na dzień, który można zwiększyć składając więcej informacji weryfikacji. Kasy na stronie Wprowadzenie do narzędzia handlowca , aby uzyskać pomoc dotyczącą konfigurowania metod płatności Bitcoin. Dostępne metody płatności Bitcoin obejmują:

Automatycznie przekonwertować Bitcoin waluty krajowej

Również może chcesz dostrojenia ustawień Coinbase, tak, że wszystkie płatności Bitcoin automatycznie uzyskać wyplacic na dolary amerykańskie i przekazana na Państwa konto bankowe codziennie. Można to zrobić na Merchants > Merchant Settings stronę. Domyślnie ta funkcja Instant wymiany jest wyłączona:

Zaznacz pole wyboru Błyskawicznej wymiany , usuń zaznaczenie pola wyboru Zachowaj minimalne saldo w BTC podczas wymiany i kliknij przycisk Zapisz zmiany. Nie można włączyć ustawienie Błyskawicznej wymiany , aż Twoje konto bankowe zostało zweryfikowane.


Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top