You are at: Home » Jak zaakceptować Bitcoin z BitPay

Jak zaakceptować Bitcoin z BitPay

Last updated on:
Fact Checker
accept bitcoin with BitPay

BitPay może być największym procesora płatności Bitcoin. Siedzibą w Atlancie, USA i przydomek “Paypal z Bitcoin”, że proces płatności bitcoin ponad 40 000 firm i organizacji. BitPay teraz oferuje bezpłatny plan życia bez opłat za transakcje i natychmiastowej konwersji na dolary amerykańskie, euro, GBP, CAD i wiele innych walut krajowych. BitPay eliminuje ryzyko zmienności kursu akceptacji Bitcoin bez dodatkowych kosztów do kupców.

Pierwsze kroki

BitPay wymaga nowych kupców konto. Każda aplikacja jest ręcznie przeglądowi przez BitPay, zanim zostaną zatwierdzone. Aby zastosować, odwiedź stronę logowania BitPay i wprowadź nazwę, numer telefonu, adres firmy i informacje.

BitPay application step 1

Step 1: name and phone number

BitPay application step 2

Step 2: business name and address

BitPay application step 3

Step 3: business info

Po przesłaniu aplikacji, BitPay skontaktuje w ciągu kilku dni poinformować, jeśli Twoja firma została zatwierdzona. Po zatwierdzeniu, wyślą Ci wiadomość e-mail z łączem do “Get uruchomiona z BitPay”. Po poniższy link do strony internetowej BitPay, będziesz się monit, aby wybrać chcesz przychodzące płatności Bitcoin są automatycznie konwertowane na walutę i konto w banku dla przyjmowania depozytów. Dostępne opcje to dolary amerykańskie, dolary australijskie, euro, funtów, peso meksykańskich, Nowa Zelandia Dolary i Rand południowoafrykański. Można również wybrać, aby zachować płatności Bitcoin zamiast konwertowania ich lub pozostawić pewien procent dochodu w Bitcoin.

Rozpocząć przyjmowanie Bitcoin

Teraz, że masz już konto BitPay, masz czytać aby rozpocząć akceptację płatności Bitcoin. Początkowo możesz przyjąć do 100 dolarów w sprzedaży na dzień, ale to może być zwiększony do składania więcej weryfikacji informacji o sobie.

BitPay oferuje następujące metody do akceptowania płatności Bitcoin:

  • otrzymywać płatności Bitcoin w osobę za pomocą smartfonu, pulpit lub tabletu za pomocą aplikacji web Mobile kasy od BitPay

  • Wyślij fakturę Bitcoin na adres e-mail

  • zainstalować BitPay wtyczki dla Twojej platformy e-commerce (tj. Magento, WooCommerce, OpenCart, itp.)

  • wysyłanie zamówień i obsługi wyewidencjonowania BitPay’s API za pomocą platformy niestandardowe e-commerce

  • Integrowanie systemu sprzedaży z interfejsu API bramy płatności BitPay’s

Zwiększ sprzedaż dozwolonych

Twoje konto będzie początkowo ograniczona do 100 dolarów sprzedaży przetwarzania dziennie. Aby zwiększyć ten poziom do 1.000 dolarów dziennie, goto My Account > Approved Sales Volume kliknij przycisk Zastosuj dla poziomu podstawowego . BitPay ręcznie dokona przeglądu swojego konta w ciągu 1-3 dni roboczych.

Istnieją dodatkowe poziomy, wielkości sprzedaży, które można zastosować (Verified o 10 000 $/ dzień) i zaufane o $100.000. Te poziomy wymagają więcej weryfikacji dokumentów do udowodnienia swojej tożsamości i biznesowych, takich jak dowód tożsamości ze zdjęciem, potwierdzenia adresu, podatkowe Numer ID, wyciągi bankowe, itp.


Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top