You are at: Home » Akceptuje Bitcoin na Etsy

Akceptuje Bitcoin na Etsy

Author
Last updated on:
Fact Checker
etsy + bitcoin

Chociaż Etsy obecnie nie zautomatyzowany system w miejscu przyjęcia Bitcoins, jest bardzo łatwe do akceptowania płatności Bitcoin od klientów do swojego sklepu. Proces wygląda następująco:

  1. Gdy klient idzie do kasy, wybierz metodę płatności ‘Inne’ i opcjonalnie napisz notatkę, którą chcieliby płacić z Bitcoin.

  2. Etsy powiadomi Cię o nowej sprzedaży. Możesz skontaktować się z klienta bezpośrednio z adresu płatności Bitcoin i kwotę do zapłaty.

    Lub, jeśli używany procesor płatności Bitcoin (jest to zalecane), można go używać do generowania faktury zawierającej adres płatności Bitcoin i kwoty i wysłał go do klienta. System płatności akceptuje płatności w Twoim imieniu i opcjonalnie konwertuje płatności Bitcoin waluty krajowej i wysyła go do konta bankowego.

  3. Klient wysyła płatności Bitcoin, można zarabiać, a następnie oznaczeniu zamówienia jako zapłacony na Etsy.

To jest krótki i chude to. Wykonaj następujące kroki poniżej i zacznij coraz wypłacane w bitcoins!

#1. Określić, czy bitcoiny lub gotówką

Jeśli wolisz mieć płatności Bitcoin natychmiast wypłacone w walucie krajowej i przekazana na Państwa konto bankowe, Akceptuje Bitcoin dla Twojej firmy instrukcje na stronie Konfiguracja procesora płatności Bitcoin. Ja polecam Coinbase (dla sprzedających w Stanach Zjednoczonych). Płatności Bitcoin będzie obsługiwać techniczne coraz wypłacane w bitcoins — tylko użyjesz usługi do fakturę e-mailem do klienta, który będzie obejmować adres płatności Bitcoin. A następnie płatności pobiera automatycznie konwertowane na walucie krajowej i przekazana na Państwa konto bankowe. Lub można zdecydować, aby mieć część płatności przechowywane w Bitcoin, a reszta zostanie wysłana na Twoje konto bankowe.

Ale jeśli chcesz bitcoiny jako płatności i trzymaj się ich, checkout stronie Wprowadzenie i Kup sobie portfel Bitcoin. Kiedy klienci kasy, one powiadomimy użytkownika, który chcesz zapłacić z Bitcoin, i będzie im dostarczyć adres płatności Bitcoin (zobacz Robi to sam na dole, aby uzyskać więcej informacji).

#2. Dodać metodę płatności ‘Innych’ w ustawieniach Etsy

W celu utrzymania sprzedaży Bitcoin w dobrym stanie z Etsy, trzeba będzie mieć kupującego przejść przez standardowy proces zakupu i wybrać metodę płatności ‘Innych’ podczas oni kasy. Etsy będzie nadal się ich cięcia i tym samym nie obchodzi, co waluta jest używana między kupującym a sprzedającym.

Zaloguj się na Etsy i przejdź do Your Shop > Shipping & Payment > Payment Methods . Po ‘Innych’ metody płatności.

Nie jest to dobry pomysł, aby pominąć ten krok i spróbować sprzedać swoje towary pod stołem — może to być szkodliwe dla Wspólnoty sprzedający Etsy Bitcoin i może również wynik w Twój sklep jest zamknięty.

#3. Zaktualizować swój sklep zasady działalności

Lista Bitcoin jako akceptowaną formą płatności na swojej stronie zasady (na Your Shop > Info & Appearance > Policies ). Jeśli nie masz jeszcze skonfigurowanych, teraz byłby dobry czas. Wielu klientów nie będzie zakupu od sprzedawcy, jeśli nie ma skonfigurowanych.

Na przykład może zawierać metody akceptuje płatności, które akceptujesz również Bitcoin i sposobu wypłaty przy użyciu systemu Bitcoin:

Akceptuje PayPal, kart kredytowych i Bitcoin.

W przypadku płatności przy użyciu systemu Bitcoin, proszę użyć ‘Inne’ jako metodę płatności podczas sprawdzania i napisz, że chcesz zapłacić z Bitcoin w polu “Uwaga do sprzedawcy”. Po złożeniu zamówienia, dam Ci z faktury zawierającej kwotę Bitcoin i adres można wysłać płatność.

#4. Poprawić Bitcoin SEO

Dysk Bitcoin centric kupujących do sklepu, aktualizując swoje ogłoszenia sklep, Tagi, tytuły i opisy z napisem “Bitcoin” lub akceptacji Bitcoin.

#5. Dołącz do zespołu Bitcoin Etsy

Dołącz do Zespołu Etsy Bitcoin i listy swój sklep, jako taki, który akceptuje Bitcoin jako waluty. Na stronie zespołu, kliknij Join this Team przycisk.

Jak proces płatności

Dobra już o tym wiedzą klienci z jak oni musisz do kasy, jeśli chcesz zapłacić z Bitcoin. Po Etsy powiadamia o sprzedaży Bitcoin, trzeba będzie dać klientowi adres płatności Bitcoin i kwotę do zapłaty.

Za pomocą procesora płatności Bitcoin

Jeśli używasz procesora płatności, napisz krótką notatkę do klienta, wyjaśniając, że ty będziesz być bezpośrednio wysyłając je faktury z Bitcoin adres płatności i kwoty. Następnie zaloguj się do witryny procesora płatności Bitcoin i wybrać, aby wygenerować nową fakturę e-mail. Wprowadź szczegóły zamówienia i ceny każdego elementu w walucie krajowej (procesor płatności będzie obsługiwać konwersji ceny Bitcoin). Wprowadź adres e-mail odbiorcy i Wyślij do nich. Gdy klient zapłacił fakturę, procesor płatności powiadomi Cię, że jest wypłacona (zwykle przez e-mail). W tym momencie możesz oznaczyć kolejność jako zapłacony w Etsy i wysyłki zamówienia do klienta.

Robi to sam

Jeśli jesteś obsługi płatności Bitcoin siebie, otworzyæ siê twój portfel Bitcoin i wygenerować nowy adres odbioru — jest to adres klienta będzie wysyłać płatności. Następnie określić łączną cenę zamówienia w Bitcoin:

  1. Przejdź do bitcoinaverage.com — wyświetla średni kurs wymiany Bitcoin z wszystkich głównych giełdach. Dyspozycyjność kursu wymiany Bitcoin w walucie lokalnej. W tym przykładzie, 1 BTC = 650 USD.

  2. Przekonwertować Bitcoin Cena całkowita zamówienia przez podzielenie go przez kurs wymiany oraz rundy rozgrzewkowej do 8 lub mniej miejsc dziesiętnych. Na przykład, jeśli cena całkowita zamówienia było $120, Bitcoin Cena całkowita byłoby .18461539 BTC (tj. $120 / $650 = .18461539 (rounded) ).

Następnie wysłać klientowi adres Bitcoin i Bitcoin suma do zapłaty. Sprawdź, czy Twój portfel Bitcoin, okresowo w celu określenia, jeśli klient wysłał płatności. Po ich wysłaniu, należy odczekać co najmniej 6 potwierdzeń na płatności przed oznaczanie jej jako płatne na Etsy i wysyłki zlecenia. Czekam na Bitcoin transakcji, aby mieć co najmniej 6 potwierdzeń ochroni Cię przed wszelkie możliwe podwójne spędzić próba przez złośliwego klienta.

Może to również dobry pomysł, aby zażądać, że klient dokonać płatności Bitcoin w ciągu kilku godzin od otrzymania wniosku o płatność. Kurs wymiany Bitcoin jest lotny — Jeśli klient czeka dni przed dokonaniem zapłaty, ceny Bitcoin może zejść w międzyczasie, pozostawiając mniej niż pierwotna cena. Jeśli używasz procesora płatności Bitcoin, choć użytkownik jest chroniony przed zmianami kursu wymiany Bitcoin.

Aby uzyskać więcej szczegółów zobacz Akceptuje Bitcoin na własny.

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top