You are at: Home » JAK KOUPIT BITCOINY S PLATEBNÍ KARTOU

JAK KOUPIT BITCOINY S PLATEBNÍ KARTOU

Author
Last updated on:
Fact Checker
english chinese Italiain french german russian swedish portuguese dutch spain Turkey Greece Czech Arabic Poznámka: Pokud si chcete koupit bitcoiny prostřednictvím Paypalu či platební karty čistě za účelem obchodování, podívejte se na služby Plus500, které umožňují CFD obchodování s bitcoiny. 

Vím, že se na touhle spousta lidí ptá, proto jsem se rozhodl publikovat na toto téma příspěvek. V současnosti existují dvě možnosti, jak si na koupit bitcoiny pomocí platební karty.

Možnost číslo 1 – nákup bitcoinů pomocí platební karty přes službu VirWox

Nejdříve jděte na stránky služby VirWox. VirWox, stránky s podtitulem Virtual World Exchange (virtuální světová směnárna) byly původně založeny k obchodování s jinou virtuální měnou, Second Life Lindens, zámou pod zkratkou SLL. My ovšem budeme VirWox požívat jako zprostředkovatele nákupu bitcoinů platební kartou, což je transakce, kterou z několika důvodů většina míst nedovoluje.

Takže, po příchodu na VirWox se budeme muset nejdřív zaregistrovat. Vlevo nahoře je odkaz s textem „Not registered yet?“ (Ještě nejste zaregistrovaní?). Podívat se na něj můžete tady:

Sign up to VirWox

Pak už zbývá jen vyplnit své osobní údaje. V políčku „Avatar Name“ (Jméno avatara) nechte „No Avatar“ (Bez avatara). Avatar totiž patří ke hře Second Life, ale my žádný takový odkaz nepotřebujeme.

Enter personal details

Po zadání všech informací klikněte na tlačítko „Register !“ (Zaregistrovat se). Poté vám přijde informační email od služby VirWox, ve kterém bude vaše dočasné heslo. Protože pomocí těchto stránek budete převádět peníze, silně doporučuji toto heslo si změnit.

Po obdržení tohoto emailu se do VirWoxu můžete přihlásit pomocí svého uživatelského jména a hesla. První věc, kterou potřebujete vědět, je jak si na svůj účet na VirWoxu uložit nějaké peníze. Klikněte na odkaz „Deposit“ (Uložit peníze) po levé straně a jděte do sekce „PayPal Express Checkout“ (K expresní pokladně s PayPalem). Zvolte, kolik peněz si chcete uložit.

Deposit money with Paypal

Počítejte s tím, že existuje horní limit pro to, kolik peněz si můžete do VirWoxu převést, ale ten se bude postupně zvyšovat (přesná částka je uvedena na titulní straně služby VirWox). Takže po zadání částky, kterou si chcete uložit, klikněte na tlačítko „PayPal“.

Poté se vám zobrazí platební stránka služby PayPal. Poku účet u služby PayPal máte, přehlaste se do něj a uskutečněte platbu. Poku však účet nemáte a chcete platbu provést pomocí platební karty, klikněte na odkaz “Don’t have a PayPal account ?” (Nemáte účet u služby PayPal?).

Credit card option from Paypal screen

Po kliknutí na tento odkaz budete moci zadat údaje o své platební kartě a vložit si peníze do služby VirWox pomocí své platební karty.

Enter card details

Po uložení peněz se vložená částka zobrazí vlevo nahoře jako zůstatek v USD (amerických dolarech). A nyní je už na čase koupit si nějaké bitcoiny. Prvním vaším krokem bude nákup SLL za USD. Jednoduše klikněte na SLL/USD a vyberte, kolik si ve stávajícím směnném kurzu chcete koupit SLL.

Buy SLL with USD

Na obrázku výše nemám dostatek USD na nákup SLL, ale kdybych byl postupoval podle zde uvedených kroků, bylo by tam vidět, kolik SSL si můžete koupit za své USD.

Až si tedy SLL koupíte, ukáží se také vlevo nahoře (moje jsou vidět v levém horním rohu obrázku výše). A nyní je načase vyměnit tyhle SLL za BTC. Takže klikněte na SLL/BTC a vyměňte si tolik SLL, kolik je vám libo.

Buy Bitcoins with USD

Důležité!!!

Někdy po tomto kroku bude VirWox provádět kontrolu transakce administrátorem. Může to zabrat až 48 hodin, i když obvykle to trvá okolo 6 hodin.

Až směna proběhne, objeví se bitcoiny také v levém horním rohu vašeho účtu. A posledním krokem je výběr bitcoinů do své vlastní peněženky. Takže stačí kliknout na „Withdraw“ (Vybrat peníze) po levé straně a pak zadáte adresu, na kterou chcete nově zakoupené bitcoiny poslat.

Withdraw Bitcoins

Po schválení této transakce (může to zabrat až 48 hodin, i když obvykle to trvá okolo 6) se bitcoiny objeví ve vaší peněžence.

Having delved into futures trading in the past, my intrigue in financial, economic, and political affairs eventually led me to a striking realization: the current debt-based fiat system is fundamentally flawed. This revelation prompted me to explore alternative avenues, including investments in gold and, since early 2013, Bitcoin. While not extensively tech-savvy, I've immersed myself in Bitcoin through dedicated study, persistent questioning, hands-on experience with ecommerce and marketing ventures, and my stint as a journalist. Writing has always been a passion of mine, and presently, I'm focused on crafting informative guides to shed light on the myriad advantages of Bitcoin, aiming to empower others to navigate the dynamic realm of digital currencies.

View all Posts by Alexander Reed

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.

2 comments on “JAK KOUPIT BITCOINY S PLATEBNÍ KARTOU”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. pokud přemýšlíte o nákupu BTC nebo Litecoinu, doporučuji ho koupit na Coinbase. Rychlé ověření účtu a možnost platby přes kartu. Když se zaregistrujete přes odkaz: **affiliate link removed** dostanete vy i já 10 dollarů převedených na bitcoin při vložení minimálně 100 dollarů.

    1. Max 50ecek tydne, to mas 200 ecek za mesic. Bohuzel coinbase. Bohuzel pekne to na coinbase pokazili s nakupy pres kartu.

Scroll to Top