Jak koupit bitcoiny přes Paypal – krok za krokem

englishchinese Italiainfrenchgermanrussianswedishportuguesedutchspain Turkey Greece Czech Hebrew Arabic
Poznámka: Pokud si chcete koupit bitcoiny prostřednictvím Paypalu či platební karty čistě za účelem obchodování, pak se podívejte na služby  Plus500, které umožňují CFD obchodování s bitcoiny.

Protože v současnosti žádná směnárna neumožňuje obejít problémy s vracením bitcoinů koupených přes Paypal, budeme muset použít službu VirWox – The Virtual World Exchange. Použijeme virtuální měnu jménem SLL (Second Life Linden Dollars), která se používá ve hře Second Life, jednom z největších virtuálních světů. Po nákupu této měny pomocí služby Paypal (což možné je) ji směníme za bitcoiny.

Co byste měli vědět, než se do toho pustíme:

  • VirWox na sebe bere rizika spojená s vracením peněz a proto omezuje částku, kterou je možné na účet u nich uložit pomocí Paypalu nebo platební karty. Tady jsou konkrétní limity k 21. prosinci 2013.

 VirWox limitations

  • V tomto procesu figuruje více poplatků za převody, než obvykle. I tak by to ale mohlo být dobré řešení, když se podíváme na závratně rostoucí ceny BTC, které nám to vynahradí. Je důležité, abyste o těchto přímých poplatcích za převod věděli.
  • Od prosince 2013 zpožďuje VirWox převody peněz nových uživatelů až o 48 hodin. To znamená, že může trvat až 2 dny, než proběhne celý tento proces (i tak je to ale o dost rychlejší než převod na účet).

Když někde nebudete vědět kudy kam, kdykoli mě kontaktujte pomocí kontaktního formuláře těchto stránek.

Krok č. 1: Jdete na VirWox.

Server VirWox je směnárna virtuálních měn, kde si můžete koupit lindeny, bitcoiny a další.

Krok č. 2: Založte si účet zdarma

Účet si založíte kliknutím na „Not registered yet?“ (Ještě nejste zaregistrovaní?) navrchu levé lišty, viz obrázek:

Krok č. 2: Založte si účet zdarma

Krok č. 3: Vyplňte své osobní údaje

Zadejte své uživatelské jméno a emailovou adresu. Políčko „Avatar Name“ (Jméno avatara) nechte jako „No Avatar“ (Bez avatara).
Je to jedno, protože hru Second Life hrát nebudete.

Krok č. 3: Vyplňte své osobní údaje

Vyplňte ostatní políčka a pak klikněte na tlačítko „Register !“ (Zaregistrovat se).

Krok č. 4: Aktivujte si svůj účet

Až kliknete na „Register !“ (Zaregistrovat se), přijde vám potvrzovací email s vaším heslem. Otevřete ho, zkopírujte si heslo a přihlaste se do VirWox.

Krok č. 5: DŮLEŽITÉ!!! Změňte si heslo!

Protože pomocí této služby budete převádět peníze, silně doporučuji si po kliknutí na aktivační odkaz změnit heslo, viz obrázek níže.

Krok č. 5: DŮLEŽITÉ!!! Změňte si heslo!

Hlášky „Your avatar connection has not been validated yet“ (Propojení s vaším avatarem ještě nebylo ověřeno) si nevšímejte.

Krok č. 6: Převeďte si na účet peníze ze služby PayPal

Klikněte na „Deposit“ (Uložit peníze) po levé straně a zvolte „PayPal Express“ (Expresní PayPal). Uložte si na účet tolik USD (amerických dolarů), kolik potřebujete.

Krok č. 6: Převeďte si na účet peníze ze služby PayPal

Poznámka: Od teď bude ke každé transakci účtován poplatek – nezapomeňte se seznámit s výší poplatků za výběry a uložení.

Krok č. 7: Nákup SLL za USD

V levém menu klikněte v sekci Exchange na „USD/SLL“. Případně můžete použít i jinou měnu. Kupte si SLL (zkratka pro Second Life Lindens). Později se podíváme, jak převést SLL na bitcoiny.

Krok č. 7: Nákup SLL za USD

Poznámka: Pokud jste si na účet ještě neuložili peníze, zobrazí se stránka, která vám připomene, že bez uložení peněz si SLL nekoupíte.

Krok č. 8: Nákup BTC za SLL

Jakmile máte na účtu SLL, klikněte na BTC/SLL a kupte si za své SLL bitcoiny.

Krok č. 8: Nákup BTC za SLL

Důležité!!!

Někdy bude VirWox po tomto kroku provádět kontrolu transakce administrátorem. Může to zabrat až 48 hodin, i když obvykle to trvá okolo 6 hodin.

Krok č. 9: Vyberte si své bitcoiny

Na levé liště klikněte na „Withdraw“ (Vybrat peníze) a pošlete si peníze do své bitcoinové peněženky.

Krok č. 9: Vyberte si své bitcoiny

Bitcoin Video Crash Course 

Dummy-proof explainer videos enjoyed by over 100,000 students. One email a day for 7 days, short and educational, guaranteed.

We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of