You are at: Home » Top 7 yolları kimliğinizi Bitcoin adresinize bağlanabilir

Top 7 yolları kimliğinizi Bitcoin adresinize bağlanabilir

Last updated on:
Fact Checker
Bitcoin address + web site = no guy fawkes

Bitcoin işlemler için izlenen geri gelen tutmak için hangi adreslerin bilerek senin diğerlerinden önlemeanahtarıdır. Anonim kalmak çalışıyorsanız (ya da daha doğrusu, takma) en yaygın yolları insanların gerçek kimlikleri sonsuza kadar onların Bitcoin adresleriyle ilişkilendirilmiş için Bitcoin ile okuyun. Ve onları önlemek deneyin.

Bitcoin anonim olarak kullanarak diğer en iyi yöntemler ve pro ipuçları için kontrol değer de olabilir.

1. adı ve Bitcoin adresi çevrimiçi yayımlama

Kim bilir senin adres yazmak: Internet’teki herkes

Gary has received over 71 BTC to this address.

Bu no-beyin ve Bitcoin adresi sahipliğini ortaya en sık kullanılan yöntemdir. Millet internette çok genel olarak diğerleri bitcoins onları göndereceğiz umuduyla bağlı adlarıyla birlikte Bitcoin adresini görüntüler. Birkaç örnek:

  • Ve bağış için Bitcoin adresi gönderme gerçek ismin olan kişisel bir blog yazma.

  • Bir forum ve Bitcoin adresinizi mesaj imzaya koyarak gerçek kimliğinizi kullanarak.

  • Bitcoin adresinizi ve gerçek adınızı Web sitesinin etki alanı adı kayıt üzerinde herhangi bir yere bir Web sitesi başlatılması.

Ne yazık ki, yayımlandıktan sonra bu bilgi kullanılabilir bir Internet bağlantısı olan herkese olur. Belirli Bitcoin adresleri arama bir arama motoru ile kolay değil. Ve Google önbellek ve Way Back Machinegibi şeyler sayesinde, muhtemelen bu şekilde sonsuza dek olacak.

2. ticaret Bitcoins bir alışverişi ulusal para birimi için

Kim bilir senin adres yazmak: değişimi

Mt. Gox kept tabs. And then they were leaked.

Neredeyse Ulusal (fiat) para birimi işleme her exchange olduğunu kara para aklama düzenlemeler, hükümet kimlikleri taranmasını sağlayarak kimliklerini kanıtlamak müşteriler için gerekli olduğunun tabi banka ifadeler ve faturalar. Bu tür belgelerin sahte olabilir sürece, değişimi tam olarak kim olduğunu bilecek ve bu kayıtları süresiz olarak koruyacaktır. Bu işlemleri ile ilgili herhangi bir adresi adına sahip gösterebilir, exchange hesabınızdaki tüm gelen ve giden Bitcoin hareketleri ile ilişkili olacak.

3. Bitcoin ile satın

Kim bilir senin adres yazmak: tüccar ve/veya ödeme işlemci

Let’s hope Bitpay never gets chummy with the IRS.

Kim olduğunu ortaya Bitcoin ile satınalma yaptığınızda kolayca kaçınamayız. Bitcoin ödeme alıcısının gönderen adresinizi artı müşteri için ilave bitcoins gönderir herhangi bir değişiklik adresi belirleyebilirsiniz. İndirilebilir dijital mal satın alma sürece, genellikle bir adı ve nakliye adresi vermeniz gerekir.

Tüccar Coinbase veya Bitpaygibi bir ödeme işlemci kullanıyorsa, gönderen adresinizi tüccar ortaya değil ama ödeme işlemci kesinlikle hareket ayrıntıları ve kişisel bilgilerinizi tutacak.

4. bir basit istemci veya barındırılan cüzdan kullanma

Kim bilir senin adres yazmak: sunucu yöneticileri

The Electrum thin client doesn’t hide your Bitcoin addresses from SPV servers.

İnce istemciler böylece onlar yok tek bir SPV sunucusunu sorgulamak bloğu zinciri, yerel bir kopyası yok. Bu sorgular ince müşteri ait tüm Bitcoin adresleri, artı kişiye SPV sunucu çalışır için IP adresinizi açığa. İnce istemciler için hangi adreslerin vardır senin maskesi becerileri olmakla birlikte bloom filtrelerle, en ince istemciler değil yeterince onları yararlanın.

Cüzdanını kendi sunucularında bulunduğundan barındırılan cüzdan ilk elden Bitcoin adreslerinizi bilgisine sahip. Sen onlara (telefon numarası, konum veya e-posta adresi gibi) herhangi bir ek bilgiler de gerçek kimliğini ipuçları sunabilirsiniz.

İki cüzdan bu tür IP adresinizi ve adreslerinizi üçüncü kişilere sızıntısı. IP adresinizi hemen gerçek kimliğini açığa değil, ama onu keşfetmek yardımcı olmak için kullanılabilir.

5. Bitcoin bir VPN/Tor olmadan kullanma

Kim bilir senin adres yazmak: Internet servis sağlayıcınız (ISS)

They like to watch (your internet traffic).

Bu P2P ağ üzerinden yayın hareketleri için geldiğinde Bitcoin yerleşik herhangi bir şifreleme yok. Müşteri hareketleri ağ üzerinden geçirdiğinde onlar düz metin ISS ağ geçidi sunucuları üzerinden geçmektedir. ISS’niz yolunu kesmek ve bu trafik ve sonra senin IP adres yazmak bu ait belirlemek (karşı yalnızca geçişi bu işlemleri) analiz. Senin hareketleri ilk yolu ile onları zaten diğer düğümler tarafından yayılır hareketlerinden ayırt IP adresi, ağ üzerinde görünür. Ve daha sonra IP adresi ISS’niz tarafından kişisel kimlik arama için kullanılabilir — onlar ne zaman kendi servisine abone dosyadan göre istemiş.

Kullanarak Bitcoin bir şifreli VPN veya Tor ile etkili bir şekilde Bitcoin trafik–dan sen ilişkisini kaldırmak yardımcı gerçek IP adresi, maske yapabilirsiniz.

6. Blockchain.info kullanarak ve Roger Ver Pissing

Kim bilir senin adres yazmak: Internet’teki herkes

Roger Ver, bir “Bitcoin melek yatırımcı & Evangelist”, bir kez bir genel forumunda BitcoinStore.com müşterinin adresini ve adını serbest bırakmakve o zaman bu kişinin IP adresini, telefon numarasını ve diğer kişisel bilgileri müşterinin Bitcoin adresini kullanarak arama için Blockchain.info üzerinde yönetim ayrıcalıkları kullanılan — tüm bunların sona erdi de forum tarihinde yayınlanmıştırolmak. Neden? Çünkü BitcoinStore yanlışlıkla bir ilave 50 $’bitcoins, müşteriye iade. ve müşterinin ilave paralar geri dönmedi. Roger BitcoinStore.com sahibi. Muhtemelen, nakil müşterinin bilgilerini diğer tüccarlar için müşteriyi tanımlamak yardımcı olacağını hissettiği ya da belki sadece bir intikam almaya öyleydi.

Bitcoin adres ve kişisel bilgi erişimi olan kişiler onları istedikleri zaman yayımlamayı seçebilirsiniz take-away burada.

7. Bitcoin adresinizin görünür bir dövme elde

Kim bilir senin adres yazmak: kimse kim resminizi alır ya da kolunu keser

A tat that gets you paid.

Erken 2014 yılında onun genel adresi önkol damgalanması dövmeli bir QR kodu şeklinde Washington state bir adam vardı. O hiç tarama QR kodu almak mümkün olsaydı açık değildir (ben değil). Ama eğer o inşaat, o kişi ile bitcoins para ödendi uygun bir yol olacak. Ve tam olarak ne kadar bu Bitcoin adresiolduğunu bilmek kısa kollu gömlekli onu gören herkes için uygun olacaktır.


Yani… Başka kim biliyor olabilir?

Sen ve Bitcoin adresi arasındaki bağlantıyı sadece bir tek tüccar, sunucu yöneticisi veya exchange sahibi tarafından oturum olsanız bile, bu şekilde her zaman kalmayabilir. Sunucu kayıtları kesmek ve internet ortamına sızdı. Kolluk celp, mahkeme kararları ve NSL’ın gizlice bu hizmetleri kendi kayıtlarını el zorlamak için kullanabilirsiniz. Ya da bazı rakip iyi eski moda şantaj bazı sulu sunucu günlükleri üzerinde ellerini almak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca, şimdi o güçlü hükümet tanıdığı ajansları (* öksürük * Merhaba orada NSA * öksürük *) Intercepting ve Internet trafiği büyük miktarda çapraz gönderme yapmak. Sen internet trafiğini Tor veya bir VPN bağlantısı ile şifrelenmesi sürece, büyük olasılıkla zaten Bitcoin kaç lira, kullandığınız bilmeleri var ve onları alpaka çorapgeçirmek gibi. Tuhaf şey.

Kullanım birinin kimliğini takip edilebilir o Bitcoin başka yollar biliyor musun? Bana ulaşın. Biz onları burada bu listede kusabilir miyim eğer görürsünüz.

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top