You are at: Home » En iyi Bitcoin Escrow Hizmetleri

En iyi Bitcoin Escrow Hizmetleri

Bitcoin ödeme yapmak için 3 parti Emanet hizmeti kullanarak iyi bir fikir güvenilmeyen bir parti ile transacting zaman. Escrow korur satıcıları dolandırıcılık alıcılar Bitcoin ön yatırmış isteyerek. Aynı şekilde, eğer satıcı bir scammer olarak çıkıyor ve mal teslim etmez alıcılar korunmaktadır. Böyle bir anlaşmazlık durumunda, Emanet hizmeti hakem hareket ve kim sonuçta Bitcoin para almak belirler.

Birçok Bitcoin pazarları bir yerleşik Emanet hizmeti (yani LocalBitcoins, CryptoThrift, BitPremier, vb) vardır. Aksi takdirde, escrow hizmetler göz atın — her biri birer katı bir itibar inşa etti ve genellikle Bitcoin topluluğu tarafından da güvenilirdir.

Bitcoin Emanet hizmeti kullanımı hakkında daha fazla bilgi için “kullanarak Escrow” nasıl için satmak şeyler için Bitcoin üzerindebir göz atın.

BTCRow “Bitcoin Emanet hizmeti”
Açıklama BTCRow 2011 yılından bu yana çalışan kurulmuş bir Bitcoin Emanet hizmeti var. Web arayüzü cansız olmakla birlikte, onların escrow işlemi basittir. BTCRow tartışmalar nasıl çözümlenir ve ne gibi önlemler alıcı açıklar bir anlaşmazlık Kılavuzu vardır ve satıcı escrow girmeden önceki almalısınız. Not hizmet çoklu imza hareketleri kullanın, böylece herhangi bir bitcoins için yatırılan BTCRow potansiyel olarak BTCRow tarafından çalıntı.
Çok imza işlemler kullanan
Ücreti %1,55
Minimum tutar .25 BTC
Maksimum tutar Bilinmiyor
Değerlendirmeden edinildi
Bitrated “Bitcoin tahkim pazarı”
Açıklama Bitrated Aralık 2013 yılında ilk çoklu imza tahkim pazarı başlatıldı. Teknik olarak bu bir emanet hizmeti çünkü değil bu Bu gibi çalışır: katılımcılar sitede kayıtlı bağımsız hakem listesi seçin. Onayladıktan sonra alıcı kendi bitcoins bir çok imza adresi ve “ödeme kilitli adresi iki partilerin (alıcı, satıcı ve hakem) kadar katılıyorum o onları serbest bırakmak” içine mevduat. Ne Bitrated ya da hakem hiç fon üzerinde tam denetime sahip ve iki taraf için kabul ettikleri zaman onlar sadece serbest bırakılabilir. Hepsinden önemlisi, bitrated sistemi açık kaynakkodudur.
Çok imza işlemler kullanan
Ücreti Bitrated hiç bir ücret ücretleri ancak ücretleri seçilen hakemin bağlı olarak değişir
Minimum tutar Bilinmiyor
Maksimum tutar Bilinmiyor
Değerlendirmeden edinildi
Cosign Coin “Güvenli Bitcoin Emanet oluşturma”
Açıklama Bu teknik olarak bir emanet hizmeti değil Nisan 2014 yılında başlatılan, Bankada para başka bir çok imza tahkim hizmetidir. Alıcı onların bitcoins bankada para ile mevduat sonra iki üç taraflar (gönderen, alıcı ve bankada para) fonları serbest bırakmanız gerekir. Bankada para asla Bitcoin ödeme için tam erişim vardır.
Çok imza işlemler kullanan
Ücreti % 1 veya 3 bir anlaşmazlık yayımlandı eğer %
Minimum tutar Minimum
Maksimum tutar Bilinmiyor
Değerlendirmeden edinildi

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top