You are at: Home » Top Bitcoin açıklamak beş videolar. Hızlı.

Top Bitcoin açıklamak beş videolar. Hızlı.

woman holding bitcoin camera

Hızlı bir şekilde Bitcoin açıklayan ve bir baş ağrısı vermiyor en iyi videoları topladım. Bu videolar kısa ve öz vardır. Onlar geek-speak bir demet ile belgili tanýmlýk görüþ ezici olmadan Bitcoin en büyük özelliklerini tanıtmak için yapılmıştır.

Bitcoin nedir? Bitonic ve funk-e tarafından

Neden iyi olduğunu

Çok çekici bir video etkisi bir sürü ile. Çok Bitcoin en iyi parçaların sadece 1 dakika ve 35 saniye içinde gösterilmiştir: sınır, hiçbir aracı, düşük işlem ücretleri, sınırlı (enflasyon) ve hızlı hareketler.

Yanlış nerede

Bitcoin nedir? weusecoins tarafından

Neden iyi olduğunu

Kısa ve tatlı bazı serin animasyonlar ile. Bitcoin diğer önemli avantajları dokunuyor: sadelik Bitcoin, gönderme faydaları için tüccar ve nasıl madenciler hareketleri doğrulama ve onları blockchain kaydetmek için ödüllendirilir.

Yanlış nerede

Bitcoin: Tüm gerçekleri günlük hesaplaşma tarafından

Neden iyi olduğunu

Bitcoin en iyi puan çoğunu önyargılı olmadan hits bir biraz daha yavaş tempolu video. Madencilik ve nasıl bitcoins oluşturma oranı zaman içinde azalır hakkında bazı detayları verir.

Yanlış nerede

 • 1:55 — “şu anda, 25 bitcoins her 10 dakikada oluşturulur. Bu oran 4 final bitcoins içinde 2140 oluşturuluncaya kadar yılda yarıya.”

  Onlar yaklaşımları, çünkü o zaman dilimlerini nitpick için gidiyorum. Detaylı aslı bitcoins 10 dakikadan daha fazla veya daha az sık olabilen bir madenci bir blok çözerher oluşturulur (ancak ağ düzenli aralıklarla bir blok ortalama 10 dakikanı alır çözme yapmak madenciliği zorluk ayarlar). Ayrıca, bitcoin ödül yarım çözüldü, 210.000 her blok için yaklaşık 4 yıl geçmişte aldığı yara bere içinde. Ama o-ebilmek almak daha az 4 yıl içinde belgili tanımlık gelecek, özellikle daha fazla hesaplama gücü araştırma bitcoins koyarsanız.

Bitcoin Duncan Elms tarafından açıkladı

Neden iyi olduğunu

Biraz modası geçmiş ama tamamen görsel efektler için izlemeye değer! Video nasıl Bitcoin hiçbir Merkez Bankası ve bitcoins ama odaklanır daha sınırlı bir miktarda Bitcoin madencilik, değişim ve pazarları vardır devletler.

Yanlış nerede

 • 2:11 — “en büyük Bitcoin Mt. Gox alışverişidir.”

  Bu gerçek bir kez oldu, ama Mt. Gox iflas etti ve artık çalışır.

“Önemli olan Bitcoins tarafından ne”BIPS

Neden iyi olduğunu

Video profesyonel olarak eBay tarafından üretildi. Neredeyse sahte kanıt, güvenlik şifreleme aracılığıyla ve merkezi otorite eksikliği gibi Bitcoin’ın en iyi özelliklerin çoğu getirir. Ama odak Bitcoin belirsizlik geleceği ve nasıl “bir gün küresel ekonominin etki”.

Yanlış nerede

 • 0:47 — “Bitcoins para tamamen anonim bir forma bulunmaktadır.”

  , Bitcoin takma, çünkü tüm hareketleri kamu ve alıcıları ve Gönderenler Bitcoin adreslerini tarafından tanımlanır doğru değil. Fiziksel nakit para birimi tamamen anonim bir şeklidir.

 • 1:10 — “olamazlar… hükümetler tarafından el konuldu.”

  Bu biraz yanıltıcı çünkü bir Bitcoin cüzdan için hükümetler, kolluk veya başka biri tarafından el konuldu. Alıcı kesmek senin bilgisayar ya da sabit diskinizde çalmak veya cüzdan’ın özel anahtarlar içeren fiziksel ne olursa olsun orta pürüzle gerekiyor. Ve senin bitcoins yok olacak. O bu Halk kütüphanesinde kullanırken diz üstü kaptı zaman 144.000 bitcoins FBI tarafından ele geçirilen olan Ross Ulbricht sorman yeterli.

  Fiziksel hırsızlığa karşı en iyi koruma sabit diskinize veya Bitcoin cüzdan güvenli bir parola ile şifrelemek ve başka bir fiziksel yere kadar geri etmektir. O zaman bile cüzdanını alınır, hırsızın kullanın veya hala onlara erişebilir, bitcoins, harcama neredeyse imkansız olacak.


Bitcoin hızlı bir şekilde açıklayan harika başka bir video biliyor musun? Bana ulaşın — büyümek Bu liste yapalım!

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top