You are at: Home » Bir ATM üzerinden satın alma Bitcoins

Bir ATM üzerinden satın alma Bitcoins

Last updated on:
Fact Checker
bitcoin atm

Bitcoin ATM (otomatik vezne makineleri) dünyanın her yerinden fışkıran. Onlar online gidiş veya başka bir insan ile etkileşim olmadan bitcoins para ile satın almak için uygun bir yoldur. Ancak birkaç önemli şeyler için bilinen Bitcoin ATM’ler hakkında bir satın alma yapmadan önce:

  • Birçok Bitcoin ATM’ler tek yönlü: anlam bitcoins satın alabilirsiniz, ama onları (veya tersi) satamazsın.

  • Size en yakın Bitcoin ATM bulmak zor olabilir. Birçok hükümet nerede ve hangi koşullarda bir ATM yüklenebilir belirlemek sıkı mali kuralları var.

  • Bitcoin ATM düzenlemelere tabi olabilir bu yana, parmak, el palm ve/veya hükümet kimlik kartı ATM tarafından taranan sağlayarak Kimliğinizi kanıtlamak için gerekli olabilir. Bu, tüm ATM ve yüklü olduğu yere, yargı modeline bağlıdır.

Bitcoin ATM nasıl çalışır

Bitcoin ATM bitcoins ulusal para birimi (para) için dağıtmak ve makine çift yönlü ise, Ayrıca nakit bitcoins için dağıtabilirsiniz.

Bitcoins alýcý nýn Bitcoin cüzdan (yolu ile alıcı’nın mobil cihaz veya kağıt cüzdan taranan QR kodu) veya oluşturulan ve satın alma sırasında ATM tarafından basılı bir kağıt cüzdan için kalmaması sağlanmaktadır. Satın alma fiyatı ATM içinde gerçek-zaman internetten alır geçerli Bitcoin döviz kuru, bağlıdır. Ayrıca, bir ek yüzde ücret ATM hizmeti için ücret ve fiyat çarpanlarına.

ATM ya adanmış bir cüzdana satmak için Bitcoins belli bir oranda olmasını veya bitcoins içinde satın almak için online alışverişte bağlandığı alıcı adına gerçek zamanlı. Kullanılan yöntem makine sahibi tarafından nasıl yapılandırıldı ve gerçek zamanlı bitcoins aracılık onun belirli yargı olsun veya olmasın izin dayanmaktadır. ATM değil exchange alıcı adına parti 3 gerçek zamanlı olarak, isteğe bağlı alışveriş yaparsanız, Teksas eyaletinde Bitcoin ATM’ler yasal olarak para vericisi ehliyetsiz çalıştırılabilir.

Satın alma süreci

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top