Bitcoin öder bir iş bul

work for bitcoin

Bitcoins bir sürü yapmak için harika bir yoldur sadece onlar için çalışarak var. Daha fazla ve daha fazla İşverenler Bitcoin içinde basit part-time full-time maaş pozisyonlar sunmayı freelancing için ödüyoruz.

Aşağıda iş panoları ve tek Bitcoin işleri listelemek Web siteleri vardır.

  • Coinality: muhtemelen en iyi Bitcoin iş kurulu orada. Listelenen Bitcoin işleri ve onlar da toplam en fazla sayıda var ve diğer iş kurulu siteleri gelen işleri görüntüleyin. Deftere nakledilen işlerin çoğu yazılım geliştirme, Web sitesi tasarımı ve yazma doğru odaklı olma eğilimindedirler. Ayrıca özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Serbest ve tam zamanlı pozisyonlar sağlıklı bir karışımı bulunmaktadır.

  • /r/Jobs4Bitcoins: bir subreddit Bitcoin işleri için adanmış. İş teklifleri (“[işe]”), özgeçmişler (“[FORHIRE]”) ve bounties (“[ödül]”) için özellikleri listeleme.

  • BitGigs: iş teklifleri (“satın alma”) ve özgeçmiş (“satış”) Kategoriler çeşitli listeler. Listeleri biraz seyrek olma eğilimi olsa bir iş deftere nakil, ücretsizdir.

Bitcoin Video Crash Course 

Dummy-proof explainer videos enjoyed by over 100,000 students. One email a day for 7 days, short and educational, guaranteed.

We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.