You are at: Home » Nasıl Bitcoin işiniz için kabul

Nasıl Bitcoin işiniz için kabul

Author
Last updated on:
Fact Checker

Neden dünyada ben Bitcoin ödeme olarak kabul eder misin?

– nearly every business owner who isn’t a computer geek

İlk başta, Bitcoin mal veya hizmet için kabul etmek çılgınca gelebilir. Sıcak bir tavada bir kurbağa gibi etrafında Bitcoin Döviz Kuru atlar. Nasıl dışarı bitcoins yerel para birimi için açık değildir. Ve Bitcoin ile senin mallar satın kim var?

Bu tamamen anlaşılabilir endişeleri vardır. Bitcoin ödeme olarak kabul temel avantajları ile başlayalım:

  • Hiçbir chargebacks — Bitcoin ödemelerin geri alınamaz. Bu tüccarlar için çok daha az risk dolandırıcılık anlamına gelir.

  • Bitcoin Ile bir ödeme yapmadan müşteriler sıklığı kolay için gerçekten: seslendirerek bir düğmesini tıklatın veya bir kod ile onların telefon inceden inceye çalışana geçirmek. Ödeme anında ortaya musluğunuza ve bir saat aşk onaylanır. Bitmiş.

  • Hiçbir ekstra Engelli veya ücretleri uluslararası ödemeler var ve bu bezlerindeki Bitcoin hiçbir sınır vardır.

  • Daha büyük pazarlar. Bir sürü yeni Botkyrka inekler Bitcoin mallarını geçirmek istiyorum.

Bu Bitcoin kabul ettiğinizde aldığınız temel şeyler var.

Ama bir Bitcoin ödeme işlemci hizmetini kullandığınızda, bir bilgisayar uzmanı veya Bitcoin meraklı olmaya gerek yok. Ödeme işleme şirketi tüm kafa karıştırıcı şeyler bakıyor ve bu avantajları elde:

  • Bitcoin ödemeler Hemmen dışarı paraya ve banka hesabınıza gönderilir. Müşteriler Bitcoin aşk ödemek, kendi yerel para birimi (yani ABD Doları) onun gün banka havaleleri ödenir. Bu Bitcoin döviz dalgalanmaları nedeniyle herhangi bir potansiyel zararları önler.

  • Daha küçük hareketleri ücretleri kredi kartı şirketleri daha. Ya da hiç bir ücret de — Bitpay şimdi ömür boyu hiçbir işlem ücretleri vardır bir plan sunar! Ve Coinbase şu anda hiçbir işlem ücretleri ilk 1.000.000 $ kayıt olduktan sonra satış almak arkaplanda. Sürülmelidir sonra % 1′ satınalma bazında ücret. Çoğu kredi kartı şirketlerin yaklaşık %3 işlem başına ücret.

  • Mobil cihazlar, e-posta faturalar ve Web sitesi ödeme düğmeleri için satış noktası apps ücretsiz dahildir. Yüz yüze, e-posta veya Web sitenizde ödeme.

  • Muhafaza–dan herhangi bir çift harcama çalışır hileli Bitcoin müşteriler tarafından — onaylamak Bitcoin hareket için bir saat beklemeniz gerekmez.

Bitcoin ödeme işlemcileri Bitcoin ödemeleri kabul etme sıkıntılarından. Ama Bitcoin bir aracı kabul etmek istemiyorsanız, atla buraya Bitcoin yüze sayfa kabuliçin.

Bir ödeme işlemci kullanarak sakıncaları nelerdir?

Yani her zaman bir şans kesmek olsun ve Bitcoin para kaybetmek gelen Bitcoin ödemeleri, başa. Ya da onlar kamu kuruluşlarını, bilgileri ifşa etmek zorunda. Gibi kredi kartı şirketleri ile ödeme işlemci satış kayıtlarınızı olacak ve banka ödeme işlemci herhangi bir para transfer dışarı paraya kayıtlarının olacak. Soruşturma altında gelirseniz bu kayıtların mahkeme celbi.

O daha fazla gizlilik tercih, kendi Bitcoin kabul bir alternatif olabilir.

Tamam — hangi ödeme işlemci kullanmalıyım?

Eğer ABD’de iseniz, Coinbase kullanın ( kılavuzunabakın).

Amerika Birleşik Devletleri dışında iseniz, Bitpay kullanın ( kılavuzunabakın), BIPS (bkz: Kılavuzu), veya Coinkite.

Coinbase ve Bitpay en çok tavsiye edilen çoğu burada onların (ücreti yok!) fiyat nedeniyle, Kur ve kurulmuş itibar kolaylaştırmak.

Bir kez kurulum olsun, sen şimdi Bitcoin kabul reklamvererek Bitcon iş çekmek emin olun.


Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a Bitcoin enthusiast with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top