You are at: Home » İş Bitcoin kabul ettiğini tanıtımı

İş Bitcoin kabul ettiğini tanıtımı

Last updated on:
Fact Checker
Bitcoin accepted here

Bitcoin ödemeleri kabul ederseniz, bu ilan etmek iyi bir fikirdir. Onlar eşyalarını üzerinde cryptocurrency onların stash geçirebilirsiniz biliyorum Bitcoin kalabalık izin haddeleme bitcoins yardımcı olacak!

Bir aşağıdaki resimlere kapmak ya da kendinizi farklı Bitcoin promo görüntükapmak ve sitenizde tokat. Logo koymak için en yaygın web sitenizin altbilgi altındaki bir mekandır ama bazı Web siteleri başlıktaki şu yukarı koymak. Daha önemli olduğunu, daha fazla millet bu fark edeceksiniz.

Bitcoin Accepted Here
Bitcoin Accepted Here Medium
Bitcoin Accepted Here Small

Bitcoin deponuzda listesi ilgili web siteleri

Ücretsiz Bitcoin meraklısı web sitelerinde reklam işinizi geliştirmek ve bazı trafik almak için harika bir yoldur. Bitcoiners yeni ürünler ve onların sikke onur olacak hizmetleri görmek isterim. Senin Bitcoin iş kabul listelemek için en iyi yerlerden aşağıdadır:

 • Yelp — orada listelenen iş almak ve Bitcoin kabul ettiğini belirtin. Yelp en son eklenen yeni bir kabul eder Bitcoin? üstünde birisi-in onların iş listeleri etkinleştirilebilmesi için öznitelik.

 • spendbitcoins.com — bir dizin sitesi işletmeler kabul Bitcoin listeleme. İş profili oluşturma ve kendi sitesinde listelenen olsun.

 • coinmap.org (sadece fiziksel depoları) — işletmeler kabul Bitcoin yerlerini gösteren etkileşimli bir harita. Yerel müşteriler kapıdan içeri almak için harika!

 • Bitcoin subreddit — üzerinde 122,000 aboneleri vardır. Reddit hesap ve yapmak için kayıt/r / Bitcoin ne işiniz hakkında yeni bir post isteği gönderir ve bunun artık Bitcoin kabul eder. İş Web sitenize bir link eklemeyi unutmayın. Bir örnek sonrası aşağıdaki gibi görünmelidir:

  Başlık:

  Özel, yüksek kaliteli kovboy şapkaları yaşamak için-yapmak ve şimdi onları Bitcoin için satıyorum!

  Beden:

  [Customcowboyhats.com] (http://customcowboyhats.com) kendi. Son zamanlarda Bitcoin keşfettim ve Bitcoin siparişleri kabul için Web siteme sadece kurulum. Bazı kıça tekme şapka Bitcoin için yapmak için sabırsızlanıyorum!

  Yukarıda reddit biçimlendirme köşeli ayraçlar Web sitenize bir bağlantı oluşturmak için kullandığına dikkat edin. “Http://customcowboyhats.com”, Web sitenizin URL ile değiştirin unutmayın.

 • Bitcointalk’ın hizmet duyuru subforum — bir annoucement yeni Bitcoin Ödeme yönteminiz hakkında yazı. Bu site hardcore Bitcoiners onların Bitcoin için gittiği yer ilgili Haberler ve olaylar.

 • Ticaret bölümü Bitcoin wiki — Bu sayfa bir yüksek Google işletmeler kabul Bitcoin ile ilgili aramalar için sıralama vardır. Bir hesap için kayıt gerekir ve yetenek (BTC ücret spam caydırıcı ölçüsüdür) Wiki’ye düzenlemeleri yapmak için 001 BTC ödemek dikkat edin.

 • Bitcoin megafon — Bitcoin birkaç sent değer varsa, bu hizmeti kullanarak, Web sitenize hızlı bir ad ve bir bağlantı gönderebilirsiniz. Temel olarak, Bitcoin megafon bu sitede herhangi bir miktarda metin göndermek izin verir, ancak BTC karakter başına ödemek zorundadır (şu anda 0.00001 BTC karakter başına ücreti). Bir SEO bonus da: “http” ile başlayan herhangi bir metni köprüye dönüştürülmesi o does değil içermek bir rel = “nofollow” özniteliği.

Sosyal medya üzerinden haykırmak

Bir tweet Twitter dışarı göndermek ve yeni Bitcoin kabul hakkında bir mesaj Facebook yapmak. Müşteriler ve şimdi dünyanın ilk adem-i merkeziyetçi para birimi ile ödeme yapabilirsiniz biliyorum takipçileri izin!

Senin alışveriş için bir işaret olsun

Fiziksel bir dükkan var ise, bir işaret ya da etiket ön kapına, müşteriler Bitcoin kabul bildirir akıllıca olacaktır. Biraz para kazanmak için yüksek çözünürlüklü “Bitcoin kabul burada” PDF ve teyp yazdırabilir veya alışveriş’ın pencereyi sabitleyin.

Aksi takdirde, yaklaşık 2 $ bitstickers.net veya btcgear.comiçin hazır bir etiket satın alabilirsiniz.

Gerçekten bazı dikkat çekmek istiyorsanız, sen-ebilmek almak bir neon tabela bu “Bitcoin burada kabul” parlıyor. Çok fahiş bir fiyat $ 325 aldılar iken, onlar kesinlikle işletmeler sokakta kalan arasında öne mağaza yapacağım!

Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top