You are at: Home » Nasıl Bitcoin Coinbase ile kabul

Nasıl Bitcoin Coinbase ile kabul

accept bitcoin with Coinbase

Coinbase biri en büyük ABD merkezli Bitcoin ödeme işlemciler. Onlar Bitcoin ödeme için Dell, Expedia ve çanak uydu TV dahil olduğu bir üzerinde 35.000 şirkete işlemek. Şu anda, onlar değil fiyat istemek ilk 1.000.000 $ seni içeri satış üzerinde herhangi bir ücret. Bir milyon dolar satış sonra onlar %1 ücret ödeme başına talep.

Kaydolun ve başlamak

Başlamak için bir hesap için kaydolmakgerekir. Kayıt ve e-posta adresiniz doğrulanmadı sonra bir banka hesabı bağlantı ve bir telefon numarasını doğrulamak gerekir.

Bir telefon numarasını doğrulamak için o Settings > Phone Numbers üzerinde Coinbase arabirim ve Bir telefon doğrulayın’ıtıklatın. Bir telefon numarası girmek için istemde bulunulur. Eğer bir cep telefonu, yüklemenize ve sırayla sonra telefon numaranızı doğrulamak için girebilirsiniz bir 7 haneli kodu oluşturacak olan Authy mobil uygulaması kayıt teşvik bir metin iletisi gönderilir. Değilse bir akıllı telefon, veya sadece başka bir app yüklememeyi tercih ederim, bunun yerine bir kýsa mesaj veya telefon ile 7 haneli şifre almak için seçebilirler. Bunu yapmak için sadece “Sen bir kýsa mesaj veya bir akıllı telefon. yoksa telefon Ayrıca istek olabilir” cümlede bağlantılardan birini tıklatın. Kodu aldıktan sonra kutuya girip Telefon numarasını doğrulayın’ıtıklatın.

Nakit için dönüştürülmüş Bitcoin ödemeleri almak için bir banka hesabı bağlamanız gerekir. Gidin Buy/Sell > Payment Methods ve bir banka hesabı ekle’yitıklatın. Bir banka hesabı türü seçin istenir ve Yönlendirme ve banka hesap numaralarını girin. Daha sonra nasıl banka hesabınızı doğrulamak istediğinizi seçmeniz gerekir:

Anında hesap doğrulama yöntemiyle Coinbase sizin adınıza oturum açın ve hesap bilgilerinizi doğrulamak böylece online bankacılık kullanıcı adı ve parola vermeniz gerekir. Bu işlem yalnızca birkaç dakika sürer ve Coinbase doğrulama işlemi tamamlandıktan sonra kalıcı olarak senin username ve parola–dan onların logs silerek kimlik bilgilerinizi korumak vaat ediyor.

Alternatif olarak, Mevduat doğrulama yöntemini kullanabilirsiniz. Bu Paypal’ın banka doğrulama yöntemine benzer: 2 küçük mevduat içine rapor önümüzdeki birkaç gün içinde yapılır. O zaman geri gelmek Verification sayfasında Coinbase Web sitesinde, banka hesap bilgilerinizi yanındaki Doğrula düğmesini tıklatın ve teminat tutarları girin:

Kişisel olarak, çünkü bu senin username ve parola başka biriyle paylaşmak için zayıf güvenlik yöntemi Mevduat doğrulama yöntemi ile giderdim. Anında hesap doğrulama yöntemi kullanmak üzere seçtiğiniz Eğer, Coinbase doğrulama işlemi tamamlandıktan sonra çevrimiçi bankacılık şifre değiştirme tavsiye ederim.

Bitcoin kabul etmeye başlayın

Telefon numarası ve banka hesabı doğruladıktan sonra Bitcoin ödemeleri kabul etmek hazır olduğun — 3.000 $ kadar günlük satış, hangi artış daha fazla doğrulama bilgi göndererek. Senin Bitcoin ödeme yöntemlerini ayarlama konusunda yardım için Tüccar araçları ile çalışmaya başlama sayfası alma. Kullanılabilir Bitcoin ödeme yöntemleri şunlardır:

Otomatik olarak Bitcoin ulusal para birimine dönüştür

Böylece tüm Bitcoin ödemeler otomatik olarak ABD Doları için dışarı paraya senin Coinbase ayarları tweak-ebilmek da istemek ve günlük olarak banka hesabınıza transfer. Bu yapılabilir Merchants > Merchant Settings sayfa. Varsayılan olarak, bu Bir anlık değişim özelliği devre dışı bırakılır:

Bir anlık değişim onay kutusunu işaretleyin, bakım ne zaman alışverişi BTC en az bir dengede onay kutusunun işaretini kaldırın ve Değişiklikleri Kaydet’itıklayın. Banka hesap doğrulandı kadar Anlık değişim ayarı etkin duruma getirilemez.


Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top