You are at: Home » Nasıl Bitcoin BitPay ile kabul

Nasıl Bitcoin BitPay ile kabul

Last updated on:
Fact Checker
accept bitcoin with BitPay

BitPay en büyük Bitcoin ödeme işlemci olabilir. Merkezli Atlanta, ABD ve takma “Paypal, Bitcoin”, onlar bitcoin ödemeler üzerinde 40.000 işletmeler ve kuruluşlar için süreç. BitPay bir ömür boyu ücretsiz plan hiçbir işlem ücretleri ve ABD Doları, Euro, GBP, CAD ve diğer pek çok ulusal para anlık dönüşüm Şimdi sunuyor . BitPay tüccarlar için hiçbir ek ücret ile Bitcoin kabul Döviz Kuru volatilite riskini ortadan kaldırır.

Başlamak

BitPay bir hesap için uygulamak yeni tüccarlar gerektirir. Her uygulama el ile onaylanmış önce BitPay tarafından gözden geçirilir. Uygulamak için BitPay işaret yukarıya sayfa ziyaret edin ve girmek senin ad, telefon numarası, iş adresi ve bilgi.

BitPay application step 1

Step 1: name and phone number

BitPay application step 2

Step 2: business name and address

BitPay application step 3

Step 3: business info

Uygulamanızın gönderdikten sonra BitPay işinizi onaylanırsa bildirmek için bir kaç gün içinde sizinle irtibata geçecektir. Onaylandıktan sonra size “Almak başladı ile BitPay” bir bağlantı içeren bir e-posta göndereceğiz. BitPay Web sitesine bağlantıyı izledikten sonra gelen Bitcoin ödemeler için otomatik olarak dönüştürmek için istediğiniz bir para birimi ve mevduat almak için bir banka hesabı seçmek için istemde bulunulur. Seçenekler şunlardır: ABD Doları, Avustralya Doları, Euro, pound, Meksika peso, Yeni Zelanda dolar ve Güney Afrika Randı. Onları dönüştürmek yerine Bitcoin ödemeler tutmak seçin veya belirli bir yüzdesini gelir Bitcoin içinde tutmak için seçin.

Bitcoin kabul etmeye başlayın

Şimdi ki bir BitPay hesabı var, Bitcoin ödemeleri kabul başlar okuyun. Başlangıçta, 100 $ günlük satış kabul edebilir, ancak bunu kendiniz hakkında bilgi daha fazla doğrulama gönderme tarafından artırılabilir.

BitPay Bitcoin ödemeleri kabul etmek için aşağıdaki yöntem sunar:

  • BitPay mobil ödeme web App’ten yüze Bitcoin ödeme smartphone, masaüstü veya tablet kullanarak almak için kullanın

  • e-posta üzerinden bir Bitcoin fatura göndermek

  • e-ticaret platformu (yani Magento, WooCommerce, OpenCart, vb) için BitPay eklentileri yüklemek

  • sipariş verin ve kendi özel e-ticaret platformu ile BitPay’nın API kullanarak kullanıma alma işlemek

  • BitPay’nın ödeme ağ geçidi API ile satış noktası sisteminize entegre

İzin verilen satış hacmi artırın

Hesabınızda 100 $ günlük işleme satış başlangıçta sınırlı olacaktır. 1.000 $ günlük, goto bu düzeyini artırmak için My Account > Approved Sales Volume temel düzeyi için Uygula düğmesini tıklatın. BitPay el ile 1-3 iş günü içinde hesabınızı gözden geçirecek.

Satış hacmi (doğrulandı 10.000 $/ gün) ve güvenilen, 100.000 $ için uygulayabileceğiniz ek düzeyi vardır. Bu düzeyleri kimlik ve fotoğraf kimliği, adresi kanıtı gibi iş, ispat, vergi kimlik numarası, banka hesapları, vb için daha fazla doğrulama belgeleri teslim gerektirir.


Brother Bitcoin is the founder of Bitcoinhelp. He's a 99 year old Amish grandpa with a raging addiction to Bitcoin. Bitcoinhelp.net was created on late 2013 to help people wrap their heads around Bitcoin. Later on Bitcoinhelp was sold to 99Bitcoins.

View all Posts by Brother Bitcoin

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top