You are at: Home » Bitcoin üzerinde Etsy kabul

Bitcoin üzerinde Etsy kabul

etsy + bitcoin

Etsy şu anda yerde Bitcoins kabul etmek için otomatik bir sistem yok rağmen Bitcoin dükkanı için müşterilerden gelen ödemeler kabul etmek çok kolaydır. Süreç şöyle işler:

  1. Müşteri ödeme için gittiğinde, ‘Diğer’ ödeme yöntemini seçin ve isteğe bağlı olarak Bitcoin ile ödeme yapmak istiyorum bir not yazın.

  2. Etsy yeni bir satış bildirilir. Ödemek için müşteri Bitcoin ödeme adresini ve Bitcoin tutarı ile doğrudan bağlantı kurun.

    Veya (Bu önerilir) Bitcoin ödeme işlemci kullanıyorsanız, bir Bitcoin ödeme adresini ve tutarı içeren bir fatura oluşturmak için kullanın ve müşteriye e-posta. Ödeme işlemci ödeme sizin adınıza kabul eder ve isteğe bağlı olarak Bitcoin ödeme ulusal para birimine dönüştürür ve banka hesabınıza gönderir.

  3. Müşteri Bitcoin ödeme gönderir, para alıyorsunuz ve sonra sipariş Etsy ücretli olarak işaretleyebilirsiniz.

O kısa ve ince bu. Aşağıdaki adımları izleyin ve bitcoins içinde para ödendi başlayın!

#1. Bitcoins veya para isteyip istemediğinizi belirleyin

Hemen dışarı paraya ulusal para birimine ve banka hesabınıza transfer Bitcoin ödemeler tercih ederseniz, Kur Bitcoin ödeme işlemci ile alma konusunda talimatlar için Kabul Bitcoin iş için sayfasını ziyaret edin. Coinbase (Amerika Birleşik Devletleri’nde satıcılar için) öneririz. Bitcoin ödeme işlemci bitcoins içinde para ödendi teknik idare edecektir — bir Bitcoin ödeme adresi yer alacak müşteri için bir fatura e-posta hizmeti sadece kullanacağız. Sonra ödeme otomatik olarak ulusal para birimine dönüştürülen ve banka hesabınıza transfer. Ya da bir bölümünü diğer banka hesabınıza gönderilen alır Bitcoin içinde tuttum ödemeler için seçebilirler.

Ama bitcoins ödeme olarak kabul ve onlara ödeme Başlangıç sayfası tutun ve kendine bir Bitcoin cüzdan al istersen. Ne zaman müşteriler ödeme, onlar Bitcoin ile ödemek istedikleri ve hakkında bilgi bir Bitcoin ödeme adresiyle veririz ( Yapıyor It Yourself alt daha fazla bilgi için bakınız).

#2. ‘Diğer’ ödeme yöntemi, Etsy ayarlarınızda Ekle

Bitcoin satış Etsy ile iyi sicilini tutmak için satın alma prosedürü standart gidin ve ‘Diğer’ ödeme yöntemi seçin alıcı olması gerekir ne zaman onlar satın alma. Etsy hala paylarını alır ve böylece ne para alıcı ve satıcı arasında kullanılır umurumda değil.

Giriş Etsy ve gitgidmek Your Shop > Shipping & Payment > Payment Methods . ‘Diğer’ ödeme yöntemi etkinleştirmek.

Bu adımı geçmek ve masanın altında mal satmak denemek için iyi bir fikir değil — bu Etsy Bitcoin satıcı topluma zararlı olabilir ve ayrıca dükkanı olmanın sonucu kapatabilirdik.

#3. Senin Dükkanı ilkeleri güncelleştirmek

Senin Dükkanı ilkeleri sayfasında ödeme kabul edilen bir şekli olarak Bitcoin listesi (bulunan Your Shop > Info & Appearance > Policies ). Belirlenen ilkeleriyle zaten yoksa, şimdi iyi bir zaman olabilir. Belirlenen ilkeleriyle yoksa çok müşteri bir satıcıdan satın değil.

Örneğin, aynı zamanda Bitcoin ve Bitcoin ile ödeme şekli kabul kabul edilen ödeme yöntemleri belirtebilir:

PayPal, kredi kartları ve Bitcoin kabul ediyorum.

Bitcoin ile ödeme, lütfen ‘Diğer’ kontrol dışarı ödeme yöntemi ve Bitcoin “Not için satıcı” alanı ile ödeme yapmak istiyorum yazma olarak kullanın. Bir kez sipariş verdiği, ben bir Bitcoin miktar ve ödeme gönderebilirsiniz bir adresi içeren bir fatura ile ulaşacağız.

#4. Bitcoin SEO geliştirmek

Bitcoin merkezli alıcılar için alışveriş Dükkanı duyuru, Etiketler, başlıklar ve açıklamalar ‘Bitcoin’ veya ‘Bitcoin ‘ kabul sözcükleri ile güncelleştirerek sürücü.

#5. Bitcoin Etsy ekibine katılmak

Bitcoin Etsy takım katılmak ve bu liste dükkanın Bitcoin para birimi olarak kabul eden biri olarak. Takım sayfasında, tıklayın Join this Team düğmesi.

Nasıl ödeme işlemi

Tamam, onlar Bitcoin ile ödemek istiyorsanız, nasıl onlar için ödeme gerekir müşteriler bilgilendirdim. Bir kez Etsy bir Bitcoin satış bildirir, bir Bitcoin ödeme adresi ve ödeme tutarı müşteri vermeniz gerekir.

Bitcoin ödeme işlemci kullanarak

Bir ödeme işlemci kullanıyorsanız, müşteriye doğrudan onları bir Bitcoin ödeme adresi ve bir miktar bir faturayla emailing sen olduğunu açıklayan kısa bir not yazın. O zaman mantık-e doğru Bitcoin ödeme işlemcinin Web sitesi ve yeni bir e-posta fatura oluşturmak seçin. Sipariş ayrıntılarını ve öğelerin fiyatları (ödeme işlemci fiyatları için Bitcoin dönüştürme idare edecektir) ulusal para birimi cinsinden girin. Müşterinin e-posta adresini girin ve gönderin. Bir kez müşteri fatura ödedi, ödeme işlemci (genellikle e-posta ile) ödenmiş bildirir. Bu noktada, siparişi Etsy ücretli olarak işaretlemek ve siparişin müşteriye sevk.

Kendiniz yapıyor

Bitcoin ödemeleri kendiniz ele Bitcoin cüzdanınızı açın ve yeni bir alıcı adresi oluşturmak — müşteri-ecek göndermek ödeme için adres burası. O zaman Bitcoin sırada ücretinin belirleyin:

  1. Bitcoinaverage.com gidin — ortalama Bitcoin döviz kuru üzerinden tüm büyük değişimleri görüntüler. Yerel para birimi için geçerli Bitcoin Döviz Kuru olsun. Bu örnekte, 1 BTC = $650 YTL.

  2. Döviz kuru tarafından bölerek Bitcoin için toplam sipariş fiyat dönüştürmek ve 8 veya daha az ondalık basamak için yuvarlak. Toplam sipariş fiyatı 120 $ olsaydı, örneğin, Bitcoin toplam fiyat .18461539 BTC olurdu (yani $120 / $650 = .18461539 (rounded) ).

O zaman müşteri göndermek Bitcoin adresinizi ve ödemek için toplam Bitcoin tutar. Düzenli olarak Müşteri ödeme gönderilen eğer belirlemek için Bitcoin-cüzdanını kontrol edin. O gönderildikten sonra en az beklemek emin olun 6 teyidinde önce ücretli üzerinde Etsy işaretleme ve siparişini nakliye ödeme. Bitcoin için bekleyen işlem en az 6 teyidinde var mümkün herhangi bir çift-ecek korumak sen kötü niyetli müşteri tarafından girişimi harcamak.

Bu da müşteri ödeme isteğinizi aldıktan birkaç saat içinde Bitcoin ödeme yapmak istemek için iyi bir fikir olabilir. Bitcoin giriş yapın veya üye oranı uçucu — müşteri ödeme yapmadan önce gün bekler, Bitcoin fiyat bu arada, fiyatı az bırakarak aşağı gidebiliriz. Yine de bir Bitcoin ödeme işlemci kullanıyorsanız, Bitcoin Döviz Kuru değişikliklerden korunuyor.

Daha fazla bilgi için bkz: Kabul Bitcoin On Your Own.

Free Bitcoin Crash Course

Learn everything you need to know about Bitcoin in just 7 days. Daily videos sent straight to your inbox.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
We hate spam as much as you do. You can unsubscribe with one click.
Scroll to Top